Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Ostatnie wątki
Problem z dodawaniem kome...
Ostatni post: Tmire123
24.06.2026, 12:36
Rozkład jazdy 2026/2027
Ostatni post: pawi
21.06.2026, 10:45
Wagon 306Ad
Ostatni post: azel12312
19.06.2026, 23:31
Brakujące lokomotywy i da...
Ostatni post: a8szym611
17.06.2026, 21:33
Koleje Śląskie
Ostatni post: Adams
14.06.2026, 16:33
[KD] Koleje Dolnośląskie
Ostatni post: myszka
13.06.2026, 16:22
Wnioski, zauważone błędy,...
Ostatni post: a8szym611
07.06.2026, 19:33
Badania wstępne
Ostatni post: kibel57
07.06.2026, 12:10
GMFK
Ostatni post: Kocur2014
07.06.2026, 09:59
Tajemnicze obiekty na kol...
Ostatni post: CoVoX
04.06.2026, 22:17

Statystyki
» Użytkownicy: 13 620,   » Najnowszy użytkownik: marmar3018,   » Wątków na forum: 7 550,   » Postów na forum: 140 050,  
Pełne statystyki

Question "Uwaga, brak komentarza!" (xd)
Napisane przez: temmie - 04.08.2025, 23:54 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Odpowiedzi (6)

Cześć, jestem nowym użytkownikiem Ilostanu, i próbuje wstawić zdjęcia, ale po tym jak je dodaje i sprawdzam "moje fotografię" piszę:

"Uwaga! Komentarz moderatora:"

i... nie ma komentarza. Myślałem że to dlatego że używałem zrzutów ekranu jako zdjęcia (poprostu darmowa kompresja), ale to nie było napewno to, bo nazwałem jedno zdjęcie inaczej, i nic.

Nie wiem czy to dlatego że jestem nowy czy dlatego że niby może są jakieś godziny, czy może nawet dlatego że opis jest za krótki, ale chciałbym dostać jakieś odpowiedzi.



Załączone pliki Miniatury
   
Wydrukuj tę wiadomość

Bug Dublowanie zdjęć w "Moje fotografie"
Napisane przez: Elektriko - 28.07.2025, 08:02 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Brak odpowiedzi

Dzień dobry, 
od pewnego czasu zdjęcia w "Moje fotografie" podwajają się jak widać to w załączniku. Nie wiem czy to tak ma być czy jest to błąd? 

Pozdrawiam,
Elektriko



Załączone pliki Miniatury
   
Wydrukuj tę wiadomość

  Skąd mam wiedzieć czy zdjęcia zostały zaakceptowane?
Napisane przez: Pan Czerwony - 27.07.2025, 16:02 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Brak odpowiedzi

Ostatnio przesłałem dwa zdjęcia SD85-009 i się nie pojawiły, ale nie pisze nic że nie zostały zaakceptowane ani nic. Skąd mam wiedzieć czy zostały zaakceptowane?

Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Przewóz roweru w pociągach regionalnych
Napisane przez: Marek Korzyniec - 17.07.2025, 18:15 - Forum: ROZKŁAD JAZDY, BILETY I TARYFY PRZEWOZOWE - Brak odpowiedzi

Dzień dobry. Zamierzam podróżować z rowerem. Najpierw pociągami KD, potem POLREGIO, a następnie KW - jednego dnia. Czy za rower muszę zapłacić kolejno wszystkim przewoźnikom, czy może wystarczy jeden bilet? Jak to jest w tym roku?

Wydrukuj tę wiadomość

  Przydział
Napisane przez: Maszynista_Bułka - 14.07.2025, 21:51 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Brak odpowiedzi

Czy wie ktoś czy 401Da-186 wróciła do Nowej Soli? Jeśli tak to proszę o odpowiedź.

Wydrukuj tę wiadomość

Video Poszukiwana lokalizacja z filmu "Co to konia obchodzi"
Napisane przez: Horvath - 13.07.2025, 20:06 - Forum: KOLEJ REGIONALNA - Brak odpowiedzi

Cześć!
Na wstępie przepraszam, jeśli wybrałem niewłaściwą kategorię na forum – starałem się dopasować jak najlepiej.
Z koleją nie mam zbyt wiele wspólnego, poza tym, że projektuję i drukuję modele w popularnej wśród modelarzy kolejowych skali H0 (1:87). Aktualnie pracuję nad modelem Tatry 813, a w planach mam również małą dioramę przedstawiającą scenę z polskiego filmu z 1989 roku – „Co to konia obchodzi”.
W jednej ze scen ekipa próbuje przejechać ciężarówką pod wiaduktem, ale okazuje się, że ładunek jest zbyt wysoki, więc muszą rozebrać drogę, by się zmieścić. Zaintrygowało mnie, gdzie ta scena została nakręcona i czy ten wiadukt wciąż istnieje. Dla mnie jest zbyt mało wskazówek, żeby samodzielnie to miejsce zidentyfikować, ale może ktoś z Was rozpozna lokalizację?
W filmie widać przejazd lokomotywy – a właściwie dwóch: TEM2-224 oraz TEM2-195 (pojawiają się w różnych ujęciach). Może ktoś zauważy coś więcej albo zna to miejsce? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę – zapraszam do dyskusji!
Poniżej wrzucam zrzuty ekranu z filmu. Dla zainteresowanych: fragment z przejazdem lokomotyw można zobaczyć na CDA, od około 29:00 minuty.

                   

Wydrukuj tę wiadomość

Exclamation złe D29
Napisane przez: hwdp - 12.07.2025, 09:28 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Odpowiedzi (2)

nie myśląc o fakcie że mogę poprostu kliknąć na poprzednie zdjęcia SKM, na najnowszym poście wpisałem D29 "9" (Gdańsk-Warszawa z ETCS L2) a nie "250" - mam poprostu pozwolić aby poleciało czy jest sposób na edycję?

Wydrukuj tę wiadomość

  Kupię części od lokomotywy EU07
Napisane przez: NATANowski - 11.07.2025, 15:18 - Forum: HANDEL - Odpowiedzi (1)

Witam. Kupię kontrolki, przyciski płaskie/grzybki, przełączniki typu Z i ZP1, kontrolki z kloszami a także kierownice od nastawnika lub kran hamulca zespolonego/lokomotywy. Jeśli ktoś ma jedną z tych części to proszę o kontakt. Potrzebuje je na symulator.

Wydrukuj tę wiadomość

  co się stanie jak się przekroczy limit?
Napisane przez: Francek - 09.07.2025, 14:31 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Odpowiedzi (9)

Witam. Chciałem zapytać co się dzieje po przekroczeniu limitu bo wstawiłem 4 zdjęcia 3 się skopiowały na 2 a jedno się skopiowało na 3 przez co przekroczyłem limit. Wie ktoś ci się może stać?

Wydrukuj tę wiadomość

Video Pociągi i tramwaje produkowane przez Pesę za granicą
Napisane przez: Tatra_T7B5 - 09.07.2025, 00:30 - Forum: KOLEJ ZA GRANICĄ - Brak odpowiedzi

W Moskwie od 2014 do 2023 roku jeździ 69 tramwajów. Jednak z powodu niedoboru części zamiennych i unifikacji taboru w Moskwie wszystkie polskie tramwaje przestały jeździć . W 2024 roku baszkirskie miasto Ufa w centralnej Rosji ogłosiło zamiar bezpłatnego zakupu wszystkich tramwajów. Prawie wszystkie tramwaje są przenoszone do Ufy, a w Moskwie pozostaje jeden tramwaj retro. Moim zdaniem tylko połowa tych pięknych tramwajów może organizować kursy w Ufie
Przepraszam, korzystam z Tłumacza Google i trudno mi poruszać się po forum, a znaczenie moich wiadomości może być zniekształcone



Załączone pliki Miniatury
   
Wydrukuj tę wiadomość


Użytkownicy online
Aktualnie jest 345 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 333 Gość(i)
AhrefsBot, Applebot, Baidu, Bing, Claude, Facebook, Google, GoogleAI, Semrush, Twitter, UptimeRobot, Yandex

Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 Melroy van den Berg.
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.