Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Ostatnie wątki
Problem z dodawaniem kome...
Ostatni post: Tmire123
24.06.2026, 12:36
Rozkład jazdy 2026/2027
Ostatni post: pawi
21.06.2026, 10:45
Wagon 306Ad
Ostatni post: azel12312
19.06.2026, 23:31
Brakujące lokomotywy i da...
Ostatni post: a8szym611
17.06.2026, 21:33
Koleje Śląskie
Ostatni post: Adams
14.06.2026, 16:33
[KD] Koleje Dolnośląskie
Ostatni post: myszka
13.06.2026, 16:22
Wnioski, zauważone błędy,...
Ostatni post: a8szym611
07.06.2026, 19:33
Badania wstępne
Ostatni post: kibel57
07.06.2026, 12:10
GMFK
Ostatni post: Kocur2014
07.06.2026, 09:59
Tajemnicze obiekty na kol...
Ostatni post: CoVoX
04.06.2026, 22:17

Statystyki
» Użytkownicy: 13 620,   » Najnowszy użytkownik: marmar3018,   » Wątków na forum: 7 550,   » Postów na forum: 140 050,  
Pełne statystyki

Question Czy to prawda że SU45 odwiedzi Kraków w następny weekend?
Napisane przez: Matirox - 10.06.2025, 15:41 - Forum: KOLEJ REGIONALNA - Odpowiedzi (1)

Cześć, dostałem informacje od mojego kolegi że najprawdopodobniej SU45 (ten z Karpacza) niedługo zacznie odwiedzać również Kraków Główny, pytam się ponieważ niedługo tam jadę, ale nie będę miał czasu aby mikolić 24/7, więc jeśli ktoś jest mi w stanie potwierdzić że owy będzie jeździł, to prosiłbym również (jeśli jest taka informacja) o której godzinie mógł by tam zawitać. Z góry dziękuję.

Wydrukuj tę wiadomość

  ebilet intercity - brak możliwości zakupu biletu na rower
Napisane przez: robertcb - 08.06.2025, 17:06 - Forum: ROZKŁAD JAZDY, BILETY I TARYFY PRZEWOZOWE - Odpowiedzi (1)

Pies jest, dodatkowy bagaż też.
Roweru nie ma.

Niezależnie od wyboru dnia czy relacji (więc to nie wina zajętości miejsc)
Ktoś wie dlaczego?
 
       

Wydrukuj tę wiadomość

Photo Na ilostanie nie ma wpisanej lokomotywy 401Da-457
Napisane przez: bewupa - 06.06.2025, 22:40 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Odpowiedzi (1)

Chciałem dodać właśnie tą lokomotywe na ilostan, ale nie ma jej wpisanej. Czy mogła by być wpisana? Na potwiedzenie dodaję załącznik.    

Wydrukuj tę wiadomość

  Jaka rozdzielczość?
Napisane przez: Francek - 02.06.2025, 18:13 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Odpowiedzi (1)

Witam jaką maksymalnie rozdzielczość można mieć na zdjęciu? Czy 800x600 jest aktualne?

Wydrukuj tę wiadomość

  ED72 ac modernizacja
Napisane przez: andrz6 - 31.05.2025, 14:53 - Forum: KOLEJ REGIONALNA - Brak odpowiedzi

Witam, 
jestem tu nowy na forum, więc zacznę od przywitania się. 
Ostatnio dużo jeżdżę koleją, zwłaszcza Polregio na trasie Opole - Racibórz i mam doświadczenia jako pasażer z jednostkami Impuls, EN57 z rozruchem oporowym i impulsowym oraz ED72 ac. Podzielę się swoimi uwagami na temat tej ostatniej, bo mówi się o niej jako o niemal epokowej modernizacji. Z tych trzech wymienionych jednostek, Edyta wypada najgorzej. Przede wszystkim wózki. Prawdopodobnie zostawiono stare wózki ze starym usprężynowieniem, więc komfort jazdy jest taki, jak 40 lat temu. Być może było to podyktowane kosztami ale... skrzypiące sprzęgi medzy wagonami (zwłaszcza 105) to już dramat. Hałasująca nagrzewnica umieszczona pod fotelami, jakby jej nie można było umieścić pod pokładem. Wiecznie zepsute i telepiące się drzwi między wagonami. Moje ogólne wrażenie jest niestety negatywne. Ponoć modernizacja kosztowała 10 mln zł od sztuki a popełniono tak proste i upierdliwe błędy. W porównaniu do EN57 po modernizacjach to niestety przepaść. Edyta AC to nieudany projekt.

Wydrukuj tę wiadomość

  Zakup pulpitu EU07/ET22
Napisane przez: Wlodi - 21.05.2025, 20:19 - Forum: HANDEL - Odpowiedzi (1)

Witam,
jestem zainteresowany zakupem kompletnego, oryginalnego pulpitu z EU,EP 07 lub ET22. Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Brak SM30 w wyszukiwarce
Napisane przez: Francek - 21.05.2025, 19:12 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Odpowiedzi (2)

Witam zauważyłem że nie można wyszukać lokomotyw serii SM30 ani w wyszukiwarce ani po kliknięciu w "lokomotywy spalinowe" jedyną opcją jest szukać link w google.

Wydrukuj tę wiadomość

  SZKOLENIE LICENCJA
Napisane przez: milena_anna - 18.05.2025, 13:24 - Forum: NAUKA I PRACA NA KOLEI - Odpowiedzi (5)

hej,

przychodzę do Was z prośbą o opinie. Niedługo zaczyna się kurs na licencję maszynisty w firmie zewnętrznej. Natomiast w drugiej połowie roku kurs organizuje KD. Chciałabym podpytać, czy lepiej poczekać na kurs w KD? Istnieje wtedy "gwarancja", że KD pociągnę mnie do świadectwa? Z drugiej strony mam teraz dużo czasu i miałabym licencję za sobą...

Pozdrawiam,
Milena

Wydrukuj tę wiadomość

  Szkolenie w Intercity
Napisane przez: kamilosx77 - 17.05.2025, 19:54 - Forum: NAUKA I PRACA NA KOLEI - Brak odpowiedzi

Witam was wszystkich bardzo serdecznie.
Aplikowałem na licencje plus świadectwo w intercity Kraków w następnym tygodniu będę miał rozmowę na żywo.
Pytanie brzmi jakie macie doświadczenia z intercity może ktoś pracował może ktoś się szkolił chciałbym się czegoś dowiedzieć ponieważ dalej się zastanawiam czy warto.
Jak zarobki po zdaniu egzaminu na świadectwo?

Wydrukuj tę wiadomość

  Licencja, świadectwo Intercity
Napisane przez: kamilosx77 - 16.05.2025, 18:03 - Forum: OFERTY PRACY - Brak odpowiedzi

do usunięcia post

Wydrukuj tę wiadomość


Użytkownicy online
Aktualnie jest 309 użytkowników online. » 2 Użytkownik(ów) | 298 Gość(i)
Applebot, Baidu, Bing, Claude, Google, GoogleAI, Semrush, UptimeRobot, Yandex, Dominik Piotrowicz, zbigniew1987!

Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 Melroy van den Berg.
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.