| Witaj, Gość |
|
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta. |
| Szukaj na forum |
|
(Zaawansowane szukanie) |
| Ostatnie wątki |
|
Problem z dodawaniem kome...
Ostatni post: Tmire123 24.06.2026, 12:36 |
|
Rozkład jazdy 2026/2027
Ostatni post: pawi 21.06.2026, 10:45 |
|
Wagon 306Ad
Ostatni post: azel12312 19.06.2026, 23:31 |
|
Brakujące lokomotywy i da...
Ostatni post: a8szym611 17.06.2026, 21:33 |
|
Koleje Śląskie
Ostatni post: Adams 14.06.2026, 16:33 |
|
[KD] Koleje Dolnośląskie
Ostatni post: myszka 13.06.2026, 16:22 |
|
Wnioski, zauważone błędy,...
Ostatni post: a8szym611 07.06.2026, 19:33 |
|
Badania wstępne
Ostatni post: kibel57 07.06.2026, 12:10 |
|
GMFK
Ostatni post: Kocur2014 07.06.2026, 09:59 |
|
Tajemnicze obiekty na kol...
Ostatni post: CoVoX 04.06.2026, 22:17 |
| Statystyki |
|
» Użytkownicy: 13 620,
» Najnowszy użytkownik: marmar3018,
» Wątków na forum: 7 550,
» Postów na forum: 140 050,
Pełne statystyki |
| Technikum kolejowe, czyli szkoła ponadgimnazjalna |
| Napisane przez: kiju46 - 12.04.2011, 18:52 - Forum: NAUKA I PRACA NA KOLEI - Odpowiedzi (22) |
| Pijani kolejarze na służbie |
| Napisane przez: sebol71 - 12.04.2011, 17:42 - Forum: AKTUALNOŚCI - Odpowiedzi (17) |
| PESA Gama - nowa platforma lokomotyw | ||||
| Napisane przez: sphinx - 12.04.2011, 15:59 - Forum: LOKOMOTYWY - Odpowiedzi (44) | ||||
|
||||
| Modernizacje 805Na | ||||
| Napisane przez: ET40 - 11.04.2011, 18:27 - Forum: KOMUNIKACJA MIEJSKA I AUTOBUSOWA - Odpowiedzi (8) | ||||
|
||||
| [Poznań] Palił się tramwaj na osiedlu Lecha |
| Napisane przez: sebol71 - 11.04.2011, 17:26 - Forum: KOMUNIKACJA MIEJSKA I AUTOBUSOWA - Odpowiedzi (1) |
| Busy kontra kolej | ||||
| Napisane przez: Adams - 11.04.2011, 07:08 - Forum: KOMUNIKACJA MIEJSKA I AUTOBUSOWA - Odpowiedzi (239) | ||||
|
||||
| Praca na wąskotorówkach |
| Napisane przez: Gżągal - 11.04.2011, 06:21 - Forum: NAUKA I PRACA NA KOLEI - Odpowiedzi (7) |
| Kolejowa szkoła policealna |
| Napisane przez: MATELSERVICE - 10.04.2011, 20:33 - Forum: NAUKA I PRACA NA KOLEI - Odpowiedzi (59) |
| Już powstały "Komitetowe Wiadomości Kolejowe" | ||||
| Napisane przez: Światowid - 09.04.2011, 00:46 - Forum: LITERATURA, MEDIA I STRONY KOLEJOWE - Odpowiedzi (3) | ||||
|
||||
| EU07A - asynchroniczna siódemka | ||||
| Napisane przez: Przemek19840 - 08.04.2011, 18:18 - Forum: LOKOMOTYWY - Odpowiedzi (238) | ||||
|
||||
| Użytkownicy online |
|
Aktualnie jest 356 użytkowników online. » 1 Użytkownik(ów) | 341 Gość(i) AhrefsBot, Applebot, Baidu, Bing, ChatGPT, Claude, Facebook, Google, GoogleAI, Majestic, Semrush, Twitter, UptimeRobot, Yandex |


. Zachęcam też do dzielenia się wrażeniami z jazdy bulwami - ja miałem okazję jechać wyłącznie 805NM (Bydgoszcz), jedynym w swoim rodzaju. :-D Modernizacja ładna, tramwaj cichy, wygodny, przyjazny, ale wyjątkowo awaryjny - zawodzi głównie elektryka, która siada raz za razem, do tego mechanicy z MZK Bydgoszcz od ponad roku nie są w stanie doprowadzić do stanu używalności doczepy #363, więc sporadycznie wyjeżdża jedynie #362.