Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Ostatnie wątki
Problem z dodawaniem kome...
Ostatni post: Tmire123
24.06.2026, 12:36
Rozkład jazdy 2026/2027
Ostatni post: pawi
21.06.2026, 10:45
Wagon 306Ad
Ostatni post: azel12312
19.06.2026, 23:31
Brakujące lokomotywy i da...
Ostatni post: a8szym611
17.06.2026, 21:33
Koleje Śląskie
Ostatni post: Adams
14.06.2026, 16:33
[KD] Koleje Dolnośląskie
Ostatni post: myszka
13.06.2026, 16:22
Wnioski, zauważone błędy,...
Ostatni post: a8szym611
07.06.2026, 19:33
Badania wstępne
Ostatni post: kibel57
07.06.2026, 12:10
GMFK
Ostatni post: Kocur2014
07.06.2026, 09:59
Tajemnicze obiekty na kol...
Ostatni post: CoVoX
04.06.2026, 22:17

Statystyki
» Użytkownicy: 13 620,   » Najnowszy użytkownik: marmar3018,   » Wątków na forum: 7 550,   » Postów na forum: 140 050,  
Pełne statystyki

  Kupowanie biletów u motorniczego
Napisane przez: kris123 - 21.04.2011, 17:52 - Forum: KOMUNIKACJA MIEJSKA I AUTOBUSOWA - Odpowiedzi (39)

~ Wydzielono.

A na marginesie kwitu szofer nie wypisuje tylko kanar. Poza tym abstrachując od tematu jeszcze nowa moda panuje na niewydawanie reszty z biletu. Musi być odliczone. Efekt jedziesz za darmo...że nie wspomne o radości szofera ze sterty bilonu...

Wydrukuj tę wiadomość

  Majówka pod parą 2011 - Jaworzyna Śląska
Napisane przez: mikrobart - 21.04.2011, 10:14 - Forum: IMPREZY KOLEJOWE - Odpowiedzi (5)

Cytat z Facebooka Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku:

Cytat:Muzeum Przemysłu i Techniki na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej

zaprasza na

„Majówkę pod Parą”

do największej zachowanej na Dolnym Śląsku parowozowni wachlarzowej, w której zobaczą Państwo zabytkowy tabor kolejowy oraz unikalne eksponaty poświęcone historii techniki i przemysłu.

30 kwietnia, 1, 2 i 3 maja 2011 r.

czeka na Państwa wiele atrakcji:

*przyjazd parowozu Ty51 – 140
* pokaz pracy manewrowej parowozu TKt48-18
*przejazdy zabytkowym szynobusem ,,Motorak”
*zawody drezynowe o ,,Puchar Kustosza Muzeum”
*pokazy filmów kolejowych

Atrakcje dla dzieci:
- malowanie twarzy
-zajęcia plastyczne
-dmuchane zamki –zjeżdżalnia
- poszukiwania skarbu na terenie Muzeum

Podczas ,, Majówki" zwiedzą Państwo również zabytkowy tabor kolejowy normalnotorowy od roku 1890 do lat 70-tych XX w. na odcinku 1,5 km torów, kolekcję motocykli Harley-Davidson, urządzenia dawnej drukarni, zabytkowy komputer Odra, zbiory ikonograficzne, Mini Muzeum Zabawkarstwa Samochodowego, makietę kolejową, kolekcję zabytkowych samochodów oraz salę poświęconą historii motocyklizmu na Śląsku. Ponadto wystawy starych narzędzi stolarskich oraz radioodbiorników, a także Starą Drukarnię.

Podczas weekendu majowego będzie można skorzystać z cateringu oraz noclegu .

Ceny biletów:

Normalny – 10 zł

Ulgowy – 8 zł

Wydrukuj tę wiadomość

  Kibice piłki nożnej!!!
Napisane przez: Domio - 20.04.2011, 23:37 - Forum: O WSZYSTKIM I NICZYM - Odpowiedzi (36)

Czy na forum znajdą się kibice futbolu ? Ja jestem wiernym kibicem Realu Madryt jeśli są osoby które lubią piłkę nożna to proszę pisać komu kibicują co sądzą o dyscyplinie itd.

Wydrukuj tę wiadomość

  Propagandowe kolejowe plakaty PRL-u
Napisane przez: Drezynowy - 20.04.2011, 23:33 - Forum: O WSZYSTKIM I NICZYM - Odpowiedzi (7)

http://propaganda-prlu.bartlomiejspeth. ... zna-droga/
http://propaganda-prlu.bartlomiejspeth. ... eczenstwo/
http://propaganda-prlu.bartlomiejspeth. ... a-prl/pkp/
http://propaganda-prlu.bartlomiejspeth. ... ustawiali/
http://propaganda-prlu.bartlomiejspeth. ... ry-uwazaj/
http://propaganda-prlu.bartlomiejspeth. ... ejarz-prl/
http://propaganda-prlu.bartlomiejspeth. ... rawidlowo/
http://propaganda-prlu.bartlomiejspeth. ... odleglosc/

Wydrukuj tę wiadomość

  Nasze filmy kolejowe 2011
Napisane przez: pitagoras23 - 20.04.2011, 19:08 - Forum: FOTOGRAFIA I SYMULATORY KOLEJOWE - Odpowiedzi (79)

Serdecznie zapraszam na swój kanał YT:
http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989

Można tu znaleźć myślę, że wiele ciekawych filmów nagranych na szlakach wiodących p. Ostrów Wielkopolski, ale nie tylko Wink

Wydzielam
//przem710

Wydrukuj tę wiadomość

  Zapraszamy
Napisane przez: kiju46 - 20.04.2011, 18:48 - Forum: LITERATURA, MEDIA I STRONY KOLEJOWE - Odpowiedzi (27)

MK_ŚLĄSK oraz kiju46 mają zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników Kolei na stronę internetową <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.polskiekoleje.pun.pl">www.polskiekoleje.pun.pl</a><!-- w -->

Wydrukuj tę wiadomość

  Kino 4D
Napisane przez: Gżągal - 20.04.2011, 11:48 - Forum: O WSZYSTKIM I NICZYM - Odpowiedzi (1)

Czy ktoś z was był w takim oto kinie na filmie "Podróż do Wnętrza ZIemi"? Jeżeli tak, to czy moglibyście opisać mi efekty oraz wasze wrażenia. Bo zamierzam jutro na to iść, tylko sie zastanawiam czy się opłaca...

Wydrukuj tę wiadomość

  Blokada kasowników
Napisane przez: Gżągal - 18.04.2011, 21:31 - Forum: KOMUNIKACJA MIEJSKA I AUTOBUSOWA - Odpowiedzi (18)

Mam pytanie do zorientowanych: te starsze kasowniki, blokuje się tak samo jak te nowsze? Mam na myśli, czy da się w ogóle zablokować?

Wydrukuj tę wiadomość

  Przyszłość kolei
Napisane przez: kiju46 - 18.04.2011, 17:28 - Forum: O WSZYSTKIM I NICZYM - Odpowiedzi (10)

Jak uważacie jaka będzie przyszłość kolejowa? Taka ogólna :-)

Wydrukuj tę wiadomość

  Skaner Uniden UBC69XLT-2
Napisane przez: kaktus - 18.04.2011, 15:33 - Forum: DZIAŁ KOLEKCJONERA - Odpowiedzi (12)

Kilka dni temu zakupiłem na Allegro w.w. skaner. Niestety nie ma do niego dołączonej instrukcji obsługi. Bardzo proszę o porady w sprawie użytkowania, jak ustawić skanowanie? Nie wiem nawet, czy skaner działa (da się go załączyć, ale nie potrafię nic nim złapać).

Wydrukuj tę wiadomość


Użytkownicy online
Aktualnie jest 291 użytkowników online. » 1 Użytkownik(ów) | 280 Gość(i)
Applebot, Baidu, Bing, ChatGPT, Claude, Google, GoogleAI, Semrush, UptimeRobot, Yandex

Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 Melroy van den Berg.
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.