| Witaj, Gość |
|
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta. |
| Szukaj na forum |
|
(Zaawansowane szukanie) |
| Ostatnie wątki |
|
Problem z dodawaniem kome...
Ostatni post: Tmire123 24.06.2026, 12:36 |
|
Rozkład jazdy 2026/2027
Ostatni post: pawi 21.06.2026, 10:45 |
|
Wagon 306Ad
Ostatni post: azel12312 19.06.2026, 23:31 |
|
Brakujące lokomotywy i da...
Ostatni post: a8szym611 17.06.2026, 21:33 |
|
Koleje Śląskie
Ostatni post: Adams 14.06.2026, 16:33 |
|
[KD] Koleje Dolnośląskie
Ostatni post: myszka 13.06.2026, 16:22 |
|
Wnioski, zauważone błędy,...
Ostatni post: a8szym611 07.06.2026, 19:33 |
|
Badania wstępne
Ostatni post: kibel57 07.06.2026, 12:10 |
|
GMFK
Ostatni post: Kocur2014 07.06.2026, 09:59 |
|
Tajemnicze obiekty na kol...
Ostatni post: CoVoX 04.06.2026, 22:17 |
| Statystyki |
|
» Użytkownicy: 13 620,
» Najnowszy użytkownik: marmar3018,
» Wątków na forum: 7 550,
» Postów na forum: 140 050,
Pełne statystyki |
| Schematy foteli w wagonach REGIOekspres | ||||
| Napisane przez: psim - 26.04.2011, 16:48 - Forum: KOLEJ REGIONALNA - Odpowiedzi (121) | ||||
|
||||
| Związki zawodowe. Jesteście za czy przeciw? |
| Napisane przez: REGIOchłopak - 25.04.2011, 23:08 - Forum: O WSZYSTKIM I NICZYM - Odpowiedzi (14) |
| PR na Śląsku - podobno lepiej z taborem |
| Napisane przez: Cinek - 24.04.2011, 18:14 - Forum: KOLEJ REGIONALNA - Odpowiedzi (1) |
| Idioci na torach wolumin 2 | ||||
| Napisane przez: Virakocha - 24.04.2011, 14:18 - Forum: O WSZYSTKIM I NICZYM - Odpowiedzi (62) | ||||
|
||||
| Oznaczenia numeryczne pociągów |
| Napisane przez: mk1992 - 23.04.2011, 15:58 - Forum: STEROWANIE RUCHEM KOLEJOWYM - Odpowiedzi (9) |
| Ochrona danych osobowych a warunki służbowe | ||||
| Napisane przez: psim - 23.04.2011, 13:59 - Forum: O WSZYSTKIM I NICZYM - Odpowiedzi (40) | ||||
|
||||
| Modernizacja lokomotyw EU07 PKP Cargo | ||||
| Napisane przez: mrecel97 - 23.04.2011, 11:44 - Forum: LOKOMOTYWY - Odpowiedzi (41) | ||||
|
||||
| Bilet miesieczny | ||||
| Napisane przez: zxczxc - 22.04.2011, 22:30 - Forum: ROZKŁAD JAZDY, BILETY I TARYFY PRZEWOZOWE - Odpowiedzi (21) | ||||
|
||||
| Pociągiem do Pątnowa - kto chętny? |
| Napisane przez: krzychuPKP - 22.04.2011, 20:29 - Forum: IMPREZY KOLEJOWE - Odpowiedzi (65) |
| MZK Grudziądz | ||||
| Napisane przez: ET40 - 21.04.2011, 21:36 - Forum: KOMUNIKACJA MIEJSKA I AUTOBUSOWA - Odpowiedzi (5) | ||||
|
||||
| Użytkownicy online |
|
Aktualnie jest 282 użytkowników online. » 1 Użytkownik(ów) | 271 Gość(i) Applebot, Baidu, Bing, ChatGPT, Claude, Google, GoogleAI, Semrush, UptimeRobot, Yandex |


Otóż urodził się pomysł by na początek września pojechał specjalny pociąg w relacji Konin-Pątnów-Konin-Aluminium-Konin-wieża ciśnień-Konin z fotostopami oczywiście
Proponowany skład to Su45 lub SM42(bardziej realna) + 2 Bhp(oliwkowe). Na początku zadaję pytanie, czy przy cenie nie większej niż 50zł zdecydował by się ktoś wybrać czy też nie(?). Zaznaczam, iż znajomi polecili mi wysłanie zapytania do Grodziskiej Kolei Drezynowej czy zorganizują przejazd i tak też zrobiłem. Teraz tylko czekam na odpowiedź. Jeśli się zgodzą to im zostawiamy robotę, jeśli nie to będzie ciężko, ale jest nadzieja, że zamówimy pociąg u PR, lecz wtedy nie mamy co liczyć w najlepszym przypadku na St43(która również zostałą wzięta pod uwagę) lecz raczej będzie za drogo
Na razie proszę wpisywać czy jesteście zainteresowani czy też nie 