Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Ostatnie wątki
Problem z dodawaniem kome...
Ostatni post: Tmire123
24.06.2026, 12:36
Rozkład jazdy 2026/2027
Ostatni post: pawi
21.06.2026, 10:45
Wagon 306Ad
Ostatni post: azel12312
19.06.2026, 23:31
Brakujące lokomotywy i da...
Ostatni post: a8szym611
17.06.2026, 21:33
Koleje Śląskie
Ostatni post: Adams
14.06.2026, 16:33
[KD] Koleje Dolnośląskie
Ostatni post: myszka
13.06.2026, 16:22
Wnioski, zauważone błędy,...
Ostatni post: a8szym611
07.06.2026, 19:33
Badania wstępne
Ostatni post: kibel57
07.06.2026, 12:10
GMFK
Ostatni post: Kocur2014
07.06.2026, 09:59
Tajemnicze obiekty na kol...
Ostatni post: CoVoX
04.06.2026, 22:17

Statystyki
» Użytkownicy: 13 619,   » Najnowszy użytkownik: mareksmigielski89,   » Wątków na forum: 7 550,   » Postów na forum: 140 050,  
Pełne statystyki

  odstawione składy
Napisane przez: 123Aa!yiiii - 13.04.2026, 08:39 - Forum: TABOR KOLEJOWY - Brak odpowiedzi

Jakie odstawione składy polregio stoją w Chojnicach, jakie mają numery?

Wydrukuj tę wiadomość

  Prosba o usuniecie blokady na adres IP
Napisane przez: tymson - 04.04.2026, 21:20 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Odpowiedzi (2)

[img]Screenshot_2026-04-04-21-51-14-53_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12[/img]    

Wydrukuj tę wiadomość

  Prośba o usunięcie zdjęć z ilostanu
Napisane przez: Sekrus - 02.04.2026, 19:19 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Odpowiedzi (1)

Cześć, prosiłbym o usunięcie moich zdjęć z dnia 22 Marca 2026 wykonanych w Łazach, chodzi o następujące pojazdy:
E6ACTa-016
182 035-6
EU07-155
EU07-227
EU07-522
Dziękuję, pozdrawiam i zarazem przepraszam za ten kłopot

Wydrukuj tę wiadomość

  Brakujące lokomotywy i dane na IPT
Napisane przez: a8szym611 - 19.03.2026, 21:18 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Odpowiedzi (5)

Witam
Prosze o dodanie lokomotywy 401da-441.

Rok produkcji 1978

Nr. Fabryczny 9745

Właściciel Logistic Port Braniewo Chemikals

Ostatnie naprawy: P5 17.08.2016
Tarafeta: N | Gł | W. Wójt | 17.08.2016
Malowanie granatowo biale

Naprawa P4 17.10.2022
Tarafeta N | P4REW | W.Wojt | 17.10.2022 malowanie to same

Obecnie wystawiona na portalu aukcyjnym OLX:

https://m.olx.pl/d/oferta/lokomotywa-spa...p%7Crecent

401da-494

Rok produkcji: 1978

Nr. Fabryczny: 10093

Właściciel: Logistic Port Braniewo Chemikals

Ostatnia naprawa: P4 w 13.09.2010
Tarafeta: N.Rew | P.H.U Reza | 13.09.2010
Malowanie czarne i pomaranczowe pasy

EVN obu maszyn nie znalazłem jeszcze
Dziekuje za przeczytanie i prosze o dodanie ich do ilostanu
Szymek

Wydrukuj tę wiadomość

  Rekrutacja na konduktora Polregio
Napisane przez: Stesiu1 - 15.03.2026, 15:55 - Forum: NAUKA I PRACA NA KOLEI - Brak odpowiedzi

Witam,
Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na konduktora?

Wydrukuj tę wiadomość

  Czy ktoś słyszał coś o stronie kupsteroidy pl i może powiedzieć, czy warto ją sprawdz
Napisane przez: TadeuszTomczak1 - 15.03.2026, 13:55 - Forum: O WSZYSTKIM I NICZYM - Brak odpowiedzi

Podczas rozmowy na siłowni ktoś wspomniał o stronie https://kupsteroidy.pl/. Z ciekawości sprawdziłem i faktycznie jest tam dużo tematów związanych z treningiem, formą i różnymi doświadczeniami ludzi z branży fitness. Ciekawe miejsce do poczytania opinii innych.

Wydrukuj tę wiadomość

  SM30-036
Napisane przez: Francek - 14.03.2026, 18:48 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Brak odpowiedzi

Witam jestem w posiadaniu zdjęcia SM30-036 na ilostanie nie da się wyszukać a w wyszukiwarce googla pokazuje że jest nie osiągalne można jakoś to zdjęcie przesłać? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Wydrukuj tę wiadomość

  Proszę o akceptację zdjęcia SM42-1001.
Napisane przez: Kolejowa Świdnica - 09.03.2026, 07:22 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Odpowiedzi (1)

Witam, proszę o zaakceptowanie zdjęcia SM42-1001, w zakładce "Moje fotografie"
jest pod zdjęciem napisane "Uwaga! Komentarz administratora"

Wydrukuj tę wiadomość

  Oferta pracy - Operator Podbijarki
Napisane przez: Mike76 - 27.02.2026, 16:28 - Forum: OFERTY PRACY - Brak odpowiedzi

Jestem rekruterem pracującym dla firm wykonawczych z branży kolejowej. Dla 1 z firm szukam teraz pilnie Operatora Podbijarki. Potrzebne jest jakieś doświadczenie na tej maszynie (minimum 2 lata). Zainteresowanym udzielę więcej szczegółów. Praca w delegacji - cała Polska. Stawka godzinowa jest atrakcyjna (zainteresowanym przekażę szczegóły).

W razie pytań - proszę pisać. Pozdrawiam Michał Świerczewski.

Tutaj jest link do ogłoszenia: https://integrityconsulting.traffit.com/...areer_page
 
[align=start]Operator maszyn torowych (k/m)[/align]
Szukamy doświadczonych Operatorów maszyn torowych, gotowych do pracy na terenie całej Polski. Jeśli masz praktykę w obsłudze maszyn i pojazdów specjalnych kolejowych – ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie, z płatnymi nadgodzinami i dodatkami za weekendy. Zapewniamy także ubezpieczenie medyczne, Multisport i ubezpieczenie grupowe. O firmie Integrity Consulting=1emIntegrity Consulting to firma rekrutacyjna. Pomagamy firmom z sektora budownictwa znaleźć odpowiednich inżynierów, menadżerów i specjalistów. Działamy od 2007 roku. Nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 4175.

Naszym klientem jest firma wykonawcza z branży kolejowej.

Zadania:

  • prowadzenie i obsługa maszyn torowych i pojazdów specjalnych kolejowych
  • wykonywanie bieżących prac utrzymaniowych na maszynach wysokowydajnych
  • regularna kontrola stanu technicznego maszyn
Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum zawodowe /średnie techniczne /mile widziane mechaniczne z zakresu budowy maszyn
  • mile widziane posiadanie uprawnień na prowadzenie maszyn torowych
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza i doświadczenie przy pracach związanych  z naprawami drobnych usterek przy  maszynach torowych 
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
  • konkurencyjne wynagrodzenie 
  • płatne nadgodziny i dodatki za pracę w weekendy
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne 
  • dofinansowanie zajęć sportowych 
  • ubezpieczenie grupowe

Wydrukuj tę wiadomość

  Usuwanie zdjęć
Napisane przez: Epoka_Pociągi - 27.02.2026, 12:41 - Forum: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - Odpowiedzi (1)

Witam.

W ostatnim czasie, dzieje się taka sytuacja, że moje zdjęcia są usuwane i zastępowane innymi.
(Dzieje się tak dopiero po jakimś czasie)

Gdy dodaję jakieś zdjęcie i jest ono odrzucane, a różnica dat nie jest większa niż 6 miesięcy, jest to logiczne. Dlaczego więc gdy ktoś doda zdjęcie gdy różnica dat jest zbyt mała, to usuwane jest moje?

Chciałbym tylko wiedzieć dlaczego tak się dzieje, i czy może to jakiś błąd.

Wydrukuj tę wiadomość


Użytkownicy online
Aktualnie jest 296 użytkowników online. » 1 Użytkownik(ów) | 285 Gość(i)
Applebot, Baidu, Bing, Claude, Google, GoogleAI, Majestic, Semrush, UptimeRobot, Yandex, Dominik Piotrowicz

Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 Melroy van den Berg.
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.