Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
ER160 Kolei Mazowieckich - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: FORUMKOLEJOWE.PL - OGÓLNOPOLSKIE FORUM MIŁOŚNIKÓW KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-92.html)
+--- Dział: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH (https://www.forumkolejowe.pl/forum-71.html)
+--- Wątek: ER160 Kolei Mazowieckich (/thread-8923.html)



ER160 Kolei Mazowieckich - Kocur2014 - 27.06.2026

Dzień dobry. Pod koniec maja dodałem w komentarzu informacje o czterech Flirtach ER160 Kolei Mazowieckich z prośbą o utworzenie metryczek opartych na tych danych, a wciąż nie ma metryczek... Chciałem się zapytać kiedy będą dodane, albo czy czekacie jeszcze na jakieś informacje?


Link do zdjęcia z komentarzami:
https://ilostan.forumkolejowe.pl/index.php?nav=foto&id=138010

Z góry dziękuję za odpowiedź. Zachęci mnie do dodawania kolejnych informacji!
Kocur2014


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.