| Witaj, Gość |
|
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta. |
| Szukaj na forum |
|
(Zaawansowane szukanie) |
| Ostatnie wątki |
|
Problem z dodawaniem kome...
Ostatni post: Tmire123 24.06.2026, 12:36 |
|
Rozkład jazdy 2026/2027
Ostatni post: pawi 21.06.2026, 10:45 |
|
Wagon 306Ad
Ostatni post: azel12312 19.06.2026, 23:31 |
|
Brakujące lokomotywy i da...
Ostatni post: a8szym611 17.06.2026, 21:33 |
|
Koleje Śląskie
Ostatni post: Adams 14.06.2026, 16:33 |
|
[KD] Koleje Dolnośląskie
Ostatni post: myszka 13.06.2026, 16:22 |
|
Wnioski, zauważone błędy,...
Ostatni post: a8szym611 07.06.2026, 19:33 |
|
Badania wstępne
Ostatni post: kibel57 07.06.2026, 12:10 |
|
GMFK
Ostatni post: Kocur2014 07.06.2026, 09:59 |
|
Tajemnicze obiekty na kol...
Ostatni post: CoVoX 04.06.2026, 22:17 |
| Statystyki |
|
» Użytkownicy: 13 620,
» Najnowszy użytkownik: marmar3018,
» Wątków na forum: 7 550,
» Postów na forum: 140 050,
Pełne statystyki |
| Problem z wgrywaniem filmów na YT |
| Napisane przez: Dominik Piotrowicz - 04.07.2010, 14:24 - Forum: O WSZYSTKIM I NICZYM - Odpowiedzi (2) |
| Studia kolejowe | ||||
| Napisane przez: mikrobart - 04.07.2010, 12:50 - Forum: O WSZYSTKIM I NICZYM - Odpowiedzi (28) | ||||
|
||||
| Tapetki | ||||
| Napisane przez: CzarnyZajaczek - 03.07.2010, 11:45 - Forum: FOTOGRAFIA I SYMULATORY KOLEJOWE - Odpowiedzi (7) | ||||
|
||||
| [Olsztyn] Tramwaje | ||||
| Napisane przez: przem710 - 02.07.2010, 12:15 - Forum: KOMUNIKACJA MIEJSKA I AUTOBUSOWA - Odpowiedzi (29) | ||||
|
||||
| SA137 / SA138 | ||||
| Napisane przez: mikrobart - 02.07.2010, 10:27 - Forum: ZESPOŁY TRAKCYJNE - Odpowiedzi (66) | ||||
|
||||
| Historia maszynisty | ||||
| Napisane przez: przem710 - 01.07.2010, 20:57 - Forum: HISTORIA KOLEI - Odpowiedzi (2) | ||||
|
||||
| Zusi - Der Zugsimulator | ||||
| Napisane przez: Mannerheim - 01.07.2010, 18:48 - Forum: SYMULATORY - Odpowiedzi (13) | ||||
|
||||
| [Siemens] Vectron - następca EuroSprintera | ||||
| Napisane przez: mikrobart - 30.06.2010, 12:03 - Forum: LOKOMOTYWY - Odpowiedzi (217) | ||||
|
||||
| Jaworzyna Śląska - miasto kolei |
| Napisane przez: mikrobart - 30.06.2010, 09:52 - Forum: IMPREZY KOLEJOWE - Odpowiedzi (7) |
| "Tajemnice kolei" w TV Silesia | ||||
| Napisane przez: Mark - 29.06.2010, 21:00 - Forum: LITERATURA, MEDIA I STRONY KOLEJOWE - Odpowiedzi (21) | ||||
|
||||
| Użytkownicy online |
|
Aktualnie jest 247 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 236 Gość(i) AhrefsBot, Baidu, Bing, Claude, DuckDuckGo, Google, GoogleAI, Majestic, Semrush, UptimeRobot, Yandex |


). Zusi oferuje realistyczną fizkę jazdy, świetnie wykonaną przechyłkę oraz "bujnięcia", bogaty zestaw dźwięków, ale przede wszystkim wspaniałe AI oraz system sygnalizacji. To najmocniejszy atut Zusi, żaden inny symulator nie posiada aż tak rozbudowanych funkcji związanych z prowadzeniem ruchu pociągów na danej trasie/sieci.
