| Witaj, Gość |
|
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta. |
| Szukaj na forum |
|
(Zaawansowane szukanie) |
| Ostatnie wątki |
|
ER160 Kolei Mazowieckich
Ostatni post: Kocur2014 7 godzin(y) temu |
|
Problem z dodawaniem kome...
Ostatni post: Tmire123 24.06.2026, 12:36 |
|
Rozkład jazdy 2026/2027
Ostatni post: pawi 21.06.2026, 10:45 |
|
Wagon 306Ad
Ostatni post: azel12312 19.06.2026, 23:31 |
|
Brakujące lokomotywy i da...
Ostatni post: a8szym611 17.06.2026, 21:33 |
|
Koleje Śląskie
Ostatni post: Adams 14.06.2026, 16:33 |
|
[KD] Koleje Dolnośląskie
Ostatni post: myszka 13.06.2026, 16:22 |
|
Wnioski, zauważone błędy,...
Ostatni post: a8szym611 07.06.2026, 19:33 |
|
Badania wstępne
Ostatni post: kibel57 07.06.2026, 12:10 |
|
GMFK
Ostatni post: Kocur2014 07.06.2026, 09:59 |
| Statystyki |
|
» Użytkownicy: 13 621,
» Najnowszy użytkownik: uink_2,
» Wątków na forum: 7 551,
» Postów na forum: 140 051,
Pełne statystyki |
| Problem z aparatem |
| Napisane przez: kulachimk - 23.07.2011, 10:33 - Forum: FOTOGRAFIA I SYMULATORY KOLEJOWE - Odpowiedzi (18) |
| Stacja w Ustce. Pomóżcie ludkowie |
| Napisane przez: fred77 - 22.07.2011, 11:16 - Forum: DWORCE, STACJE I PRZYSTANKI KOLEJOWE - Odpowiedzi (1) |
| TGM40 w Polsce |
| Napisane przez: skoti258 - 18.07.2011, 22:19 - Forum: LOKOMOTYWY - Odpowiedzi (2) |
| Szybka jazda na szlaku o ograniczonej prędkości |
| Napisane przez: fred77 - 18.07.2011, 12:28 - Forum: TABOR KOLEJOWY - Odpowiedzi (16) |
| Zestawienia i frekwencja w pociągach międzynarodowych |
| Napisane przez: pitagoras23 - 17.07.2011, 09:24 - Forum: KOLEJ DALEKOBIEŻNA - Odpowiedzi (190) |
| Pytanie o Ikarusy |
| Napisane przez: Tomasz K. - 16.07.2011, 21:40 - Forum: KOMUNIKACJA MIEJSKA I AUTOBUSOWA - Odpowiedzi (15) |
| Modernizacje EN57, EN71 i pochodnych | ||||
| Napisane przez: Gżągal - 14.07.2011, 18:31 - Forum: ZESPOŁY TRAKCYJNE - Odpowiedzi (311) | ||||
|
||||
| Rowerzyści, kierowcy, zasady wspólnego korzystania z dróg i ich przestrzeganie oraz łamanie |
| Napisane przez: psim - 13.07.2011, 08:27 - Forum: O WSZYSTKIM I NICZYM - Odpowiedzi (25) |
| [Jena, Niemcy] Solaris dostarczy tramwaje | ||||
| Napisane przez: Maciej - 12.07.2011, 20:00 - Forum: KOMUNIKACJA MIEJSKA I AUTOBUSOWA - Odpowiedzi (2) | ||||
|
||||
| Dolnośląskie Forum Transportu | ||||
| Napisane przez: Jerry - 10.07.2011, 20:28 - Forum: LITERATURA, MEDIA I STRONY KOLEJOWE - Odpowiedzi (6) | ||||
|
||||
| Użytkownicy online |
|
Aktualnie jest 327 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 316 Gość(i) AhrefsBot, Applebot, Baidu, Bing, Claude, Google, GoogleAI, Majestic, Semrush, UptimeRobot, Yandex |



Kilka miesięcy temu będąc w Częstochowie widziałem podobny wóz. W Poniedziałek zamierzam się wybrać tam i "upolować" któregoś z tych pięknych wozów. Tak więc mam pytanie mianowicie czy na terenie MZK Częstochowa kursują Ikarusy 412 lub 415, jeżeli tak to w jakie dni w jakich godzinach i na jakich liniach. Dlatego bardzo proszę o pomoc osoby z tych okolic 