Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Ostatnie wątki
ER160 Kolei Mazowieckich
Ostatni post: Kocur2014
4 godzin(y) temu
Problem z dodawaniem kome...
Ostatni post: Tmire123
24.06.2026, 12:36
Rozkład jazdy 2026/2027
Ostatni post: pawi
21.06.2026, 10:45
Wagon 306Ad
Ostatni post: azel12312
19.06.2026, 23:31
Brakujące lokomotywy i da...
Ostatni post: a8szym611
17.06.2026, 21:33
Koleje Śląskie
Ostatni post: Adams
14.06.2026, 16:33
[KD] Koleje Dolnośląskie
Ostatni post: myszka
13.06.2026, 16:22
Wnioski, zauważone błędy,...
Ostatni post: a8szym611
07.06.2026, 19:33
Badania wstępne
Ostatni post: kibel57
07.06.2026, 12:10
GMFK
Ostatni post: Kocur2014
07.06.2026, 09:59

Statystyki
» Użytkownicy: 13 621,   » Najnowszy użytkownik: uink_2,   » Wątków na forum: 7 551,   » Postów na forum: 140 051,  
Pełne statystyki

  311D - ST40s
Napisane przez: Virakocha - 06.06.2010, 20:08 - Forum: LOKOMOTYWY - Odpowiedzi (16)

Opiszcie Lorda Vadera, wady, zalety, silnik itp

Wydrukuj tę wiadomość

  Koleje Rosyjskie - RŻD
Napisane przez: Virakocha - 06.06.2010, 19:35 - Forum: KOLEJ ZA GRANICĄ - Odpowiedzi (71)

Obsługa terminala w Braniewie i Skandawie, przewozy towarowe i pasażerskie (Saratov Express, Ost - West, Moskva Express)

Wydrukuj tę wiadomość

  České dráhy
Napisane przez: Virakocha - 06.06.2010, 19:32 - Forum: KOLEJ ZA GRANICĄ - Odpowiedzi (113)

Ta sama procedura, temat uważam za otwarty :-)

Wydrukuj tę wiadomość

  Deutsche Bahn
Napisane przez: Virakocha - 06.06.2010, 19:31 - Forum: KOLEJ ZA GRANICĄ - Odpowiedzi (46)

Rozpoczynam temat o DB :-)

Wydrukuj tę wiadomość

  SKPL
Napisane przez: Virakocha - 06.06.2010, 19:30 - Forum: KOLEJE WĄSKOTOROWE, LINOWE, ORAZ MNIEJSZE SPÓŁKI KOLEJOWE - Odpowiedzi (29)

Proponuje otwarcie tematu o SKPL, wąskotorówki, bocznice i linie, ichni rozkład jazdy tabor i te sprawy. Piszcie jak chcecie ;-)

Wydrukuj tę wiadomość

  SM48 - 15D/16D z Newagu
Napisane przez: mikrobart - 06.06.2010, 13:15 - Forum: LOKOMOTYWY - Odpowiedzi (61)

Jak oceniacie Newagowskie dzieło? Szeroko o modernizacji pisze Rynek Kolejowy w majowym numerze. Lokomotywa trafi na jazdy nadzorowane do LHS, konieczna będzie wymiana wózków na szerokotorowe.

Troszę danych technicznych, w nawiasie to co było przed modernizacją:

Silnik trakcyjny: (ED107) ED118A
Silnik spalinowy: (PD1M) CAT 3512 C
Moc znamionowa: (883 kW) 1480 kW
Napęd pomocniczy: (wał Cardana) Elektryczne silniki asynchroniczne
System sterowania: (Elektromech.) Elektroniczny sterownik z diagnostyką pokładową

Wydrukuj tę wiadomość

  Nowe pojazdy dla KD
Napisane przez: TOMEKKOT - 06.06.2010, 11:41 - Forum: ZESPOŁY TRAKCYJNE - Odpowiedzi (7)

Nie dawno został rozstrzygnięty przetarg na nowe szynobusy, dla KD. Głównym warunkiem była cena,przetarg wygrał ZNTK Mińsk Mazowiecki, SZT wyglądają strasznie, a i osiągów technicznych się obawiam zapewne to kolejny Kolzam.
Co wy sadzicie o tych cudach? czy ma ktoś z was jakieś informacje techniczne, dokumentacje?

Wydrukuj tę wiadomość

  Wasze ulubione lokomotywy
Napisane przez: NeonTiger - 06.06.2010, 10:53 - Forum: LOKOMOTYWY - Odpowiedzi (130)

Czyli które lokomotywy i składy są waszymi ulubionymi i dlaczego ;-)
Moje ulubione to:
- ET22
- E189
- E186
- Škoda ČD 163

A składy - IR (2x bohun + dwójka)

Wydrukuj tę wiadomość

  Lokomotywownia Leszno
Napisane przez: mikrobart - 06.06.2010, 10:35 - Forum: TABOR KOLEJOWY - Odpowiedzi (53)

Czy posiada ktoś dane na temat taboru na stanie tej lokomotywowni? Widziałem, że kręci się tam sporo byczków i SU45, ale czy są one na stanie w Lesznie, czy tylko stoją na tamtejszych torach postojowych?

Wydrukuj tę wiadomość

  Bilety z linii 271 Wrocław Główny - Poznań Głowny
Napisane przez: mikrobart - 06.06.2010, 10:32 - Forum: DZIAŁ KOLEKCJONERA - Odpowiedzi (21)

Witajcie!
Potrzebuję bilety z tej właśnie linii, ponieważ staram się wykonać stronę informacyjną o linii 271. Biletów z Rawicza do Wrocławia mi nie brakuje, ale to by było na tyle. Może ktoś ma coś z poznańskiego odcinka? Będę wdzięczny, oczywiście mogę się wymienić za bilety z innych tras Wink

Wydrukuj tę wiadomość


Użytkownicy online
Aktualnie jest 248 użytkowników online. » 0 Użytkownik(ów) | 238 Gość(i)
AhrefsBot, Applebot, Baidu, Bing, Claude, Google, GoogleAI, Semrush, UptimeRobot, Yandex

Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 Melroy van den Berg.
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.