Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
[oddzielony] Zapalenie się EN57 w Nowym Sączu.
|
Liczba postów: 4
Liczba wątków: 2
Dołączył: 02.12.2025
Reputacja:
0
(09.12.2025, 20:53)Adams napisał(a): (09.12.2025, 14:11)En57zKrakowa napisał(a): Słyszał ktoś co spowodowało pożar EN57 w Nowym Sączu. W zeszły czwartek 4 grudnia 2025?
Polregio informowało że przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.
PS. Panowie @Nudda_123 i @Kocur2014 czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pytanie brzmiało czy ktoś wie o przyczynach pożaru, a nie czy ktoś o tym słyszał  Prawda dziękuję Panu.
Liczba postów: 4
Liczba wątków: 2
Dołączył: 02.12.2025
Reputacja:
0
(09.12.2025, 20:53)Adams napisał(a): (09.12.2025, 14:11)En57zKrakowa napisał(a): Słyszał ktoś co spowodowało pożar EN57 w Nowym Sączu. W zeszły czwartek 4 grudnia 2025?
Polregio informowało że przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.
PS. Panowie @Nudda_123 i @Kocur2014 czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pytanie brzmiało czy ktoś wie o przyczynach pożaru, a nie czy ktoś o tym słyszał  Prawda dziękuję Panu.
Liczba postów: 4
Liczba wątków: 2
Dołączył: 02.12.2025
Reputacja:
0
(09.12.2025, 20:53)Adams napisał(a): (09.12.2025, 14:11)En57zKrakowa napisał(a): Słyszał ktoś co spowodowało pożar EN57 w Nowym Sączu. W zeszły czwartek 4 grudnia 2025?
Polregio informowało że przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.
PS. Panowie @Nudda_123 i @Kocur2014 czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pytanie brzmiało czy ktoś wie o przyczynach pożaru, a nie czy ktoś o tym słyszał  Jakiś błąd że tyle razy się wstawiło.przepraszam
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
|
1 gości
|