Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
[oddzielony] Zapalenie się EN57 w Nowym Sączu. - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: BOCZNE TORY (https://www.forumkolejowe.pl/forum-97.html)
+--- Dział: KOSZ (https://www.forumkolejowe.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: [oddzielony] Zapalenie się EN57 w Nowym Sączu. (/thread-8922.html)



[oddzielony] Zapalenie się EN57 w Nowym Sączu. - En57zKrakowa - 14.12.2025

(09.12.2025, 20:53)Adams napisał(a):
(09.12.2025, 14:11)En57zKrakowa napisał(a): Słyszał ktoś co spowodowało pożar EN57 w Nowym Sączu. W zeszły czwartek 4 grudnia 2025?

Polregio informowało że przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

PS. Panowie @Nudda_123 i @Kocur2014 czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pytanie brzmiało czy ktoś wie o przyczynach pożaru, a nie czy ktoś o tym słyszał Big Grin
Prawda dziękuję Panu.


RE: Zapalenie się EN57 w Nowym Sączu. - En57zKrakowa - 14.12.2025

(09.12.2025, 20:53)Adams napisał(a):
(09.12.2025, 14:11)En57zKrakowa napisał(a): Słyszał ktoś co spowodowało pożar EN57 w Nowym Sączu. W zeszły czwartek 4 grudnia 2025?

Polregio informowało że przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

PS. Panowie @Nudda_123 i @Kocur2014 czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pytanie brzmiało czy ktoś wie o przyczynach pożaru, a nie czy ktoś o tym słyszał Big Grin
Prawda dziękuję Panu.


RE: Zapalenie się EN57 w Nowym Sączu. - En57zKrakowa - 14.12.2025

(09.12.2025, 20:53)Adams napisał(a):
(09.12.2025, 14:11)En57zKrakowa napisał(a): Słyszał ktoś co spowodowało pożar EN57 w Nowym Sączu. W zeszły czwartek 4 grudnia 2025?

Polregio informowało że przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

PS. Panowie @Nudda_123 i @Kocur2014 czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pytanie brzmiało czy ktoś wie o przyczynach pożaru, a nie czy ktoś o tym słyszał Big Grin
Jakiś błąd że tyle razy się wstawiło.przepraszam


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.