Liczba postów: 47
    Liczba wątków: 1
	
Dołączył: 28.11.2021
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		Powiedzcie co badane jest z pobrania krwi i moczu ? Jakie dane ? Alat ? Aspat? Ktoś pamięta kto robił??
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 28
    Liczba wątków: 0
	
Dołączył: 07.07.2021
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		Z krwi to morfologia, narkotest. 
Orzecznik wyniki badań ma wyświetlone na monitorze, więc będziesz miał problem żeby zapoznać  się z nimi. 
Zostaniesz poinformowany tylko  o negatywnych pozycjach. (tam, gdzie coś niedomaga :-)
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 60
    Liczba wątków: 0
	
Dołączył: 04.08.2020
	
Reputacja: 
3
	 
 
	
	
		Jak najbardziej możesz dostać wyniki badań (tylko nie u orzecznika), tak samo w drugą stronę- mile widziane jest zdjęcie RTG pod warunkiem że jest ważne; nie trzeba wtedy robić na miejscu.
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 47
    Liczba wątków: 1
	
Dołączył: 28.11.2021
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		Dzwonię do Katowic chyba setny raz i nikt nie odbiera wtf ??Ile się czeka na termin badań?
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 47
    Liczba wątków: 1
	
Dołączył: 28.11.2021
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		Co bardziej polecacie , przychodnie w Tarnowskich Górach czy Katowice?
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 3
    Liczba wątków: 1
	
Dołączył: 30.06.2019
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		Cześć. Gdzie zrobię w Gorzowie Wielkopolskim badania na kurs na licencję maszynisty? Pozdrawiam!
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 132
    Liczba wątków: 5
	
Dołączył: 26.10.2018
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		Witam, czy cukier 93-100 oznacza ze mnie uwalą na badaniach ???
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 46
    Liczba wątków: 0
	
Dołączył: 20.08.2021
	
Reputacja: 
2
	 
 
	
	
		Zadzwoń do przychodni i się zapytaj . Przecież to nie tajemnica jaka jest norma .
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 60
    Liczba wątków: 0
	
Dołączył: 04.08.2020
	
Reputacja: 
3
	 
 
	
	
		Nie uwalą- nawet jakbyś miał 105 to byś przeszedł.
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 132
    Liczba wątków: 5
	
Dołączył: 26.10.2018
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		Dzwonilem do wroclawiam KMP. Schody sie zaczynaja gdy sie ponad 110. Wtedy albo sie dowali i uwali albo kaze brac tabletki. Co do prob watrobowych tez sa widelki jezeli przekroczy sie o 50%  dop. Normy moze sie uczepic na zasadzie czemu tak wysoko ale jak to powiedziala niektorzy biora leki i musza brac i wyjdzie wyzej i jest liz wtedy. Na pytanie czemu okulista kazd czytac ostatnia linijke gdzie ustawa mowi 0.8 czyli 3 rzad od dołu to mowi ze chca sprawdzic czy dobrze widzisz. Na pytanie to czemu sa przypadki ze ktos nie umie przeczytac ostatniej linijki i jest uwalany skoro sami twierdzicie ze trzymacie sie ustawy skoro juz samo czytanie ostatniej linijki nie jest zgodne z ustawa. To padla odpowiedz ze bujda ze uwalaja ze wtedy czyta sie wyzszy rzad ale nie wyzszy niz zapiasany w ustawie.
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 1
    Liczba wątków: 0
	
Dołączył: 26.02.2022
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		Witam jestem toromistrzem od 5 lat przytrafił mi się ostatnio defekt neurologiczny malformacje i naczyniaki w głowie. Z racji tego moge starać sie o grupę w zwiazku z tym mam pyanie czy moge pracować na stanowisku Toromistrz z 2 grupą inwalidzką. Jeśli wzrok i słuch mam dobry a grupę dostane w związku neurologicznym pomoże ktoś?