Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy pierwsze klasy są opłacalne i mają przyszłość?
#41
Trochę odkop (mam nadzieję, że pan admin nie da za to bana Tongue):

W tym roku w podróż pociągami wybrałem się dwukrotnie, każdy raz 1 klasą.

W lutym tego roku pociąg TLK Noteć Bydgoszcz Główna - Warszawa Centralna - 4 przedziały 1 kl. i 5 przedziałów 2 kl.
Frekwencja: Od Bydgoszczy Głównej jechałem z jakąś dziewczyną, w Łowiczu dosiadła się jeszcze jakaś babcia z dzieckiem, wszystkie trzy pozostałe przedziały miały zapełnienie po 6 osób.
Powrót pociągiem TLK Ogiński - od Warszawy Zachodniej do Bydgoszczy Głównej, całą drogę jechałem sam w przedziale, do tego jechały może jeszcze z 4 osoby w innych przedziałach, w jednym nawet była lekka zadyma.

Drugi raz jechałem w ubiegłą sobotę i rozpocząłem podróż TLK Halny z Bydgoszczy Głównej - znowu: 4 przedziały 1 klasy, 5 przedziałów 2 klasy. Do Poznania w przedziale jechałem sam, w Poznaniu dosiadły się jeszcze 5 osób, przy czym 2 musiały opuścić przedział, bo miały bilet na 2 klasę. Frekwencja - w każdym z tych 4 przedziałów po 2-4 osoby.

We Wrocławiu wsiedliśmy w EIC Śnieżka, frekwencja: tylko ja z kolegą, dopiero w Jeleniej Górze wsiadł jakiś nawiedzony mikol i tylko w trójkę jechaliśmy aż do Szklarskiej Poręby.
Powrót również: do Wrocławia w przedziale tylko my, a przedział obok mikol koło 40tki dość irytujący i co chwilę przychodzący... We Wrocławiu do naszego przedziału dosiadł się jeden pan i w sumie jeszcze z 6 osób. Jak wysiadałem w Opolu - nikt nie wsiadał do pierwszej klasy.
W Opolu wbiłem w "Kossaka" do Krakowa - tam gdzie miałem mieć miejsce siedziały 2 osoby i ogólnie jeszcze 2 w kolejnym przedziale więc wbiłem do 1szego pustego przedziału przy drzwiach Big Grin W Stradomiu ktoś wysiadł i do Krakowa w sumie jechały 4 osoby w całej 1 klasie.
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
RE: Czy pierwsze klasy są opłacalne i mają przyszłość? - przez SAP102 - 18.05.2019, 13:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.