Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian
W pełni się z Tobą zgodzę - warto spoglądać na jakość wpisów, bo jest wiele martwych pojazdów w bazie, ponieważ ktoś dodał je albo na zapas albo wpisał "bzdury", które mu się tylko wydawały.

Mam taką sugestię. To trochę miecz obosieczny ale może ta jedna strona pomoże. Próbowałem wpaść na to jak usprawnić proces weryfikacji danych i przede wszystkim go przyspieszyć. Nie wiem ile jest teraz osób odpowiedzialnych za moderację ale mam wrażenie, że istnieje potrzeba delikatnego rozdzielenia moderacji na tą część zdjęciową i techniczną. Jest na tym forum kilku informatorów - część z nas albo pracuje w konkretnych firmach, albo przy współpracy z tymi firmami ma jasne dane, których jednak nie może użyć z wiadomych względów i są też pasjonaci, którzy maja znajomości - najważniejsze w tym jest to abyśmy mieli możliwość weryfikacji tego co jest wprowadzane do ilostanu i przede wszystkim, warto ogarnąć ekipę, która mogłaby usprawnić porządkowanie i wspólnie doprowadzić IT do porządku.

Być może warto wyodrębnić zespół osób, które mają pojęcie o taborze i uzupełnić to czego brakuje, zweryfikować - przejść na tą "profesjonalną stronę mocy" Smile


A co do Railcolor mam wątpliwą przyjemność oglądanie tego co serwis publikuje na Instagramie i uważam, że to co jest tam publikowane jest nie tyle średniej jakości co jest dość stronnicze co do typów taboru i przede wszystkim co do konkretnych użytkowników publikujących zdjęcia.
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
RE: Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian - przez Kacpix - 04.10.2017, 12:01
RE: Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian - przez bodek610 - 20.07.2019, 18:35
RE: Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian - przez KUBUTECH911 - 21.10.2020, 23:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
32 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.