Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian
@KazET21224142

Nie logowałem się tutaj od lat, ale w końcu muszę coś napisać.
Zauważyłem ostatnio sporą aktywność dot. Twoich wpisów w zakresie nowego taboru, którym zajmuje się od dłuższego czasu.
Doceniam te wpisy, bo jest wiele brakujących, ale część Twoich wpisów jest bez sensu / zbędna. Szczególnie kuriozalne jest dodawanie wpisów, gdzie potem figuruje dopisek "dodano na prośbę..... użytkownika....", "dodano, ale nie wiem dokładnie kiedy dokonano zwrotu....."
Powołujesz się też często na Railcolor - tu pragnę Cię poinformować, że to źródło przestało być już wiarygodne. Wiele wpisów jest nieaktualnych / błędnych. Jednocześnie w kartach pojazdów, które mają rozbudowane metryki pisanie, że jakiś pojazd zwrócono do właściciela po czym ponownie go wynajęto i ponownie zwrócono jest BEZ CELOWE. Skupić się należy tylko na nowych przydziałąch i pewnych, a nie jakiś DOMYSŁACH czy NIEPOTWIERDZONYCH źródłach.
Skoro nawet ja nie uzupełniam jakiś metryk pojazdów, które są oczkiem w głowie to znaczy, że mam ku temu poważne powody - BRAK ŹRÓDEŁ DO POTWIERDZENIA.

Konkludując, nie dodawaj tych wpisów tyle bo i tak conajmniej połowa z nich zostanie odrzucona.
Jeśli potrzebujesz jakiś konsultacji, informacji czy to ma sens czy nie polecam znalezienie mnie na PW lub przez mojego fanpage na FB, a na pewno pomogę ogarnąć coś, gdzie są braki.

Pozdrawiam
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
RE: Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian - przez Kacpix - 04.10.2017, 12:01
RE: Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian - przez bodek610 - 20.07.2019, 18:35
RE: Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian - przez pitagoras23 - 20.10.2020, 17:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
23 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.