2 godzin(y) temu
Dzień dobry. Pod koniec maja dodałem w komentarzu informacje o czterech Flirtach ER160 Kolei Mazowieckich z prośbą o utworzenie metryczek opartych na tych danych, a wciąż nie ma metryczek... Chciałem się zapytać kiedy będą dodane, albo czy czekacie jeszcze na jakieś informacje?
Link do zdjęcia z komentarzami:
https://ilostan.forumkolejowe.pl/index.p...&id=138010
Z góry dziękuję za odpowiedź. Zachęci mnie do dodawania kolejnych informacji!
Kocur2014
Link do zdjęcia z komentarzami:
https://ilostan.forumkolejowe.pl/index.p...&id=138010
Z góry dziękuję za odpowiedź. Zachęci mnie do dodawania kolejnych informacji!
Kocur2014
Pozdrawiam z Warszawy, Kocur2014
Zapraszam do odwiedzenia: http://gmfk.pl/cpg144/thumbnails.php?alb...y&uid=2179
i: https://www.facebook.com/groups/42084108...7214234121
Zapraszam do odwiedzenia: http://gmfk.pl/cpg144/thumbnails.php?alb...y&uid=2179
i: https://www.facebook.com/groups/42084108...7214234121

