Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praktyki
#1
Jestem studentem II roku mechatroniki na PŁ. Podczas wakacji muszę odbyć czterotygodniowe praktyki ogólnomechaniczne, które uczelnia ma obowiązek mi załatwić. Jednak z racji tego, że interesuję się kolejnictwem chciałbym załatwić je sobie samemu w jakimś zakładzie związanym z koleją. W związku mam do Was prośbę; czy możecie mi powiedzieć w jakich zakładach mógłbym odbyć takie praktyki? Myślałem o Newagu lub Pesie. Dodam, że nie zależy mi na tym, aby zakład mi zapłacił za owe praktyki, chodzi mi głównie o to abym przez te 4 tygodnie zajmował się czyś co mnie interesuje.
Odpowiedz

#2
Kwestia czy możesz aż tak daleko od miejsca zamieszkania odbywać te praktyki i czy będziesz miał styczność z zagadnieniami, które poruszasz na studiach.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#3
Miejsce zamieszkania chyba nie ma nic do rzeczy, co najwyżej musiałbym się zakwaterować na własny koszt, a co do styczności z zagadnieniami ze studiów to mam wytyczne programowe praktyk, ale należy je traktować z pewną rezerwą. To są praktyki ogólnomechaniczne , a nie specjalistyczne i chodzi głównie o to aby zapoznać się z organizacją zakładu w którym się coś produkuje.
Odpowiedz

#4
Jeżeli są to ogólnomechaniczne to myślę, że w tych zakładach by można. Musiałbyś po prostu skontaktować się z oboma firmami. Masz jeszcze np. ZNTK Mińsk Mazowiecki, albo Oleśnicę i Opole.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#5
Nie lepiej po prostu w okolicy poszukać? Centralny zakład PKP Cargo, PKP Cargo Tabor Karsznice, Tech Lok itp?
OdpowiedzPodobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki Michał_mk 4 2 923 07.09.2015, 21:48
Ostatni post: Michał_mk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.