• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKP IC szkoli na licencje
Wiesz może jak długo są ważne takie badania?
  Odpowiedz
Badania masz ważne na okres 2 lat.
  Odpowiedz
W takim razie we wrześniu zapisuję się na badania. Dziękuję Wam za wszystkie informacje.
  Odpowiedz
Witam. Orientuje sie ktoś jak dlugo czeka sie na telfon od Pkp ic po zrobieniu licencji???
  Odpowiedz
Czasami możesz go nigdy nie dostać XD
  Odpowiedz
Pytałem meteorycznie . Trollowa odpowiedz nic nie wnosi no ale jak chcesz błyszczeć to proszę bardzo
  Odpowiedz
Mówię poważnie. Jak im nie przypasuje Twoja kandydatura to Ciebie zleją i tyle.
  Odpowiedz
A Twoja wiedza z czego wynika. Bo ogólnie to widzę ze jesteś w trakcie robienia licencji .?
  Odpowiedz
A po co tyle zlych emocji Smile
  Odpowiedz
Wysyłałem aplikację do IC podczas ostatniego naboru na licencję.
  Odpowiedz
i byleś na rozmowie rekrutacyjnej??
  Odpowiedz
Nie, nawet do mnie nie zadzwonili XD.
  Odpowiedz
No to nie jesteś w temacie Smile i prosta sprawa. Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do mojego zapytania oprócz tego ze trollujesz.
  Odpowiedz
Nowy nabór: https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/p...rty-pracy/

Coś szybko, byłem pewien że następny nabór będzie dopiero w przyszłym roku.  Confused
  Odpowiedz
(07.11.2017, 16:02)nakama napisał(a): Nowy nabór: https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/p...rty-pracy/

Coś szybko, byłem pewien że następny nabór będzie dopiero w przyszłym roku.  Confused

Kolegooo..nie ma się co dziwić skoro w większości oddziałów w m.in. Stolycy , Krakowie i Kato młodzi maszyniści rzucają papierami i odchodzą gdzie indziej..pytanie co takiego się tam dzieje ...no niestety, w pewnym etapie życie nie liczy się splendor bądź napis na ładnej czapeczce lub krawaci a poprostu KASA ...za free nikt nie będzie woził ludzi i brał takiej odpowiedzialności...szkoda że ktoś z forumowiczów nie podzieli się sytuacja stamtąd od środka...
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
  Odpowiedz