• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
Taki off-top z mojej strony, ale zawsze ciekawily mnie grafiki i rozklady/harmonogramy sluzb w takich spolkach jak IC, oraz jakiej kolwiek towarowej. Sam jestem na polmetku swiadectwa (jazd pod nadzorem)w PR Wink
  Odpowiedz
W Cargo masz wskazane początki i długości służb, żadnego harmonogramu nie ma, dyspozytor na bieżąco informuje co masz robić.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
  Odpowiedz
Ostatnio służby w Cargo są jednak przewidywalne, po  zgłoszeniu się dyspozytorowi ma się wiele czasu dla siebie...  Wink
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
  Odpowiedz
(09.01.2020, 20:17)Venlo napisał(a): Taki off-top z mojej strony, ale zawsze ciekawily mnie grafiki i rozklady/harmonogramy sluzb w takich spolkach jak IC, oraz jakiej kolwiek towarowej. Sam jestem na polmetku swiadectwa (jazd pod nadzorem)w PR Wink

W którym zakładzie się szkolisz?ciekawi mnie jak wygląda sprawa grafiku na świadectwie w sensie długość służb i ile godzin w miesiącu wyrabiasz i czy np na noc też i weekendy
  Odpowiedz
Zakład Pomorski w Gdyni. Norma godzin jest taka jak dla pracownika biurowego,wiec moze zdarzyc sie i ponad 180 godzin, choc maszynisci mogą zrobic max 170 godzin w miesiacu. Chcą poprostu byśmy jak najszybciej przystąpili do egzaminu. Nocki i weekendy też robimy i też są odpowiednio inaczej płacone.
  Odpowiedz