Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycieczka do Pesy
#91
rokiczaaa, musiałaś się ujawniać!!! ;-D

A tak zupełnie serio, to jestem zainteresowany ile osób przyjedzie do Bydgoszczy TLK "Rozewie". Piszcie ;-)
Odpowiedz

#92
Ja przyjade :-D
Odpowiedz

#93
Adams napisał(a):rokiczaaa, musiałaś się ujawniać!!! ;-D

A tak zupełnie serio, to jestem zainteresowany ile osób przyjedzie do Bydgoszczy TLK "Rozewie". Piszcie ;-)
No to w końcu mężczyzna czy kobieta :? :-)
Odpowiedz

#94
Ano właśnie! Wiem że rokiczaaa pisała że będzie z Nami. Jakieś kombinacje? Wink :p
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kolejgniezno.cba.pl">www.kolejgniezno.cba.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz

#95
jarząbek019 napisał(a):Ano właśnie! Wiem że rokiczaaa pisała że będzie z Nami. Jakieś kombinacje? Wink :p
No więc niespodzianką jest inna osoba - nie wiem czy będę, więc nie będę teraz jakoś nachalnie wypytywał, najwyżej dowiem się po fakcie Smile
Odpowiedz

#96
Ale Was ciekawość zżera, wszystkiego się dowiecie już za dwa tygodnie :-D

Czy ktoś oprócz Adama przyjedzie "Rozewiem" ? :-P
Odpowiedz

#97
Prawdopodobnie ja przyjadę Rozewiem.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#98
Co nie zmienia faktu, że moja obecność również będzie czymś zaskakującym Big Grin

Chociaż w tym przypadku nie może elfolubki zabraknąć Smile

---
Mam nadzieję, że jeśli się tym Ustroniem wybiorę to tam sama przez noc nie będę siedzieć :|

Kolej damskim okiem
elf KM girl
Odpowiedz

#99
rokiczaaa napisał(a):Mam nadzieję, że jeśli się tym Ustroniem wybiorę to tam sama przez noc nie będę siedzieć :|
Roksana w razie czego możesz jechać dzień wcześniej, nocleg który proponowałem ostatnio jest dalej aktualny ;-)
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

No dobra, będzie na około, ale obejdzie się bez czekania długo na peronie Smile

Tam:
TLK Karkonosze: Warszawa Wschodnia - Ostrów Wielkopolski;
Regio: Ostrów Wielkopolski - Poznań Główny;
TLK Bałtyk: Poznań Główny - Bydgoszcz Główna

Powrót:
TLK Czartoryski: Bydgoszcz Główna - Warszawa Gdańska

Kolej damskim okiem
elf KM girl
Odpowiedz

Widzę że się ekipa Bałtyku powiększa, jednak ja mam fanaberie i specjalnie wyróżniona zostanie ekipa "Rozewiaczek" i "Rozewiaków". :-)
Odpowiedz

Chyba trzeba jakiś excelik zrobić kto czym przyjedzie Big Grin

Kolej damskim okiem
elf KM girl
Odpowiedz

rokiczaaa, każdy niech przyjedzie czym mu pasuje. Ekipa z "Rozewia" będzie specjalnie wynagrodzona za to, że będą pierwszymi którzy do Bydgoszczy dotrą i najdłużej będą oczekiwali na resztę ;-)
Odpowiedz

Ja pierwotnie miałam się w Bydgoszczy po 2 pojawić już, ale kiepsko mi się widziało siedzenie na stacji przez noc więc zmieniłam trasę.

Kolej damskim okiem
elf KM girl
Odpowiedz

Z racji tego że mam kompletną listę uczestników zwiedzania, w poniedziałek wysyłam ją do Pesy żeby mieć to z głowy. Myślę że wszystkie zapisane osoby są zdecydowane na zwiedzanie. Jak ktoś zrezygnuje w trakcie to po prostu grupa będzie mniejsza.
Raz jeszcze publikuje osoby - użytkowników forum znajdujące się na liście:

GKK (@Adams, @Valcyte, @kebeka)
@przem710
@mikrobart
@pitagoras23
@Mika
@rokiczaaa
@Gordon
@pepe
@Katarzyna
@Adam Kupniewski
@Leonardo
@MK_ŚLĄSK
@bigos
@jarząbek019

oraz dla ciekawskich ujawniam niespodziankę - osobiście przeze mnie zaproszony dawno nie widziany i nie słyszany współzałożyciel forum @TOMEKKOT, któremu serdecznie dziękuję za przyjęcie zaproszenia ;-)

Standardowo, jak ktoś został pominięty to interweniować :-P

Pozostałe osoby to nasi facebookowi fani lub osoby towarzyszące nie będące użytkownikami forum.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wycieczka do Poznania Mateusz04 1 2 176 26.10.2018, 01:50
Ostatni post: szy_mat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.