Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dni Techniki Kolejowej 2013
#1
Czasu jeszcze sporo, ale czy ktoś ma jakieś przecieki, czy będą w ogóle, jeżeli tak, to kiedy?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#2
Nic narazie nie słychać - PLK się restrukturyzuje :-P
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#3
Czerwiec nadchodzi, czy coś już wiadomo?
Odpowiedz

#4
Info z sąsiedniego forum Wink

Cytat:II Dni Techniki Kolejowej które odbędą się w Skoczowie na dworcu PKP, w dniu 1 czerwca 2013r. od godziny 12 do 17. W programie tabor kolejowy, akcja bezpieczny przejazd, prezentacja systemów intermedialnych kombinowanych.
Odpowiedz

#5
Maniek napisał(a):Czerwiec nadchodzi, czy coś już wiadomo?

Biorąc pod uwagę, że inicjator DTK p. Zb. Szafrański nie pracuje już w PLK, to obawiam się, że idea upadła. Pytanie też jak zwolnienie Jacka Poniewierskiego z PLK wpłynie na kolejową część DTP...
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#6
Za co Szafrańskiego wyrzucili (czy sam się wyniósł)?
Sorry za OT.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#7
Jak dla mnie za to że był kolejarzem, a nie bankowcem ;-).
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#8
Czy ktoś wie dlaczego DTK w Gdańsku odbyły się w maju.Pytam z ciekawości
Odpowiedz

#9
W maju, nic mi na ten temat nie wiadomo.
Odpowiedz

#10
Może się pomyliłem ale przem710 Impreza odbyła się 29.05.13 roku w Gdańsku,wpisując frazę Dni techniki kolejowej Gdańsk 2013 wyświetlił mi się film z tego wydarzenia.Sam byłem zdziwiony :-)
Odpowiedz

#11
Nikt to tym nie informował, a jak widać impreza świeciła pustkami.
Odpowiedz

#12
Co mnie osobiście śmieszy i zarazem irytuje to że byłem tego dnia w Gdańsku,wysiadałem w Głównym i nic.Zero informacji, zgadzam się
Odpowiedz

#13
A ja się zastanawiam czy w Poznaniu w tym roku coś było, i tak jak w Gdańsku nikt o tym nic nie wiedział ( xD ) ;-D
Odpowiedz

#14
Na to wygląda że nie tylko w Gdańsku tak było. Na marginesie czemu nie było żadnej informacji o rzekomej imprezie w maju? Nawet w Poznaniu. Ktoś nawalił z tą sprawą :-)
Odpowiedz

#15
Moim okiem wygląda na to, że:

1. Gdańsk: Tamtejsze "DTK" to była tak naprawdę impreza organizowana przez Lotos. Zdaje się, że jest to impreza coroczna, ale jak zwykle dowiedziałem się po fakcie (już nie wiem gdzie i na jaki się mam zapisywać newsletter).

2. Wielkopolska: DTK miały odbyć się w Ostrowie Wlkp. Niestety, tam też nie byłem i nie wiem jaki wystawiano tabor (plakat reklamujący imprezę, zlinkowany na jednym z "zaprzyjaźnionych" forów, wspomina o tym bardzo ogólnie).

3. Warszawa: Z tego co pamiętam ograniczając szynową część Dni Transportu Publicznego 2013 do tramwajów ktoś robił nam nadzieję, że pociągi będą na DTK. A tymczasem o DTK ani widu, ani słychu (a przydałyby się teraz Pani Prezydent jak znalazł ;-D ).
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  3.Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej kacperek2711 0 1 857 24.03.2023, 15:35
Ostatni post: kacperek2711
Wink 2.Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej kacperek2711 0 2 571 22.04.2022, 19:49
Ostatni post: kacperek2711
  Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej 2019 MegaTVHD 0 2 729 15.05.2019, 14:54
Ostatni post: MegaTVHD
  Dni Techniki Kolejowej 2015 - Gdańsk Olszynka norbis97 2 3 335 27.05.2015, 16:21
Ostatni post: norbis97
  Dni Techniki Kolejowej 2012 CarnageLink 28 10 426 03.09.2012, 20:17
Ostatni post: Gżągal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.