• 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian
Czy jest w planach opublikowanie serii SM30? Zdaje się, że kiedyś widniała na IPT, ale miała kolor czerwony czyli w opracowaniu.
  Odpowiedz
https://ilostan.forumkolejowe.pl/index.p...e=3E/1-350

A ten wpis Sewcia65 to błąd, czy obecnie lokomotywa jest dzierżawiona przez nieznanego operatora ?
  Odpowiedz
(07.03.2021, 18:33)mojżesz napisał(a): Czy jest w planach opublikowanie serii SM30? Zdaje się, że kiedyś widniała na IPT, ale miała kolor czerwony czyli w opracowaniu.

pytanie czy rozpoczęto pracę nad serią EW55, której nie było nawet na czerwono a do której utworzenia potrzebne informacje już dostarczyłem a jeszcze może coś wycisnę
bo skoro SM30 była na czerwono to kiedyś pewnie będzie
  Odpowiedz
Czy zaakceptuje ktoś moje wpisy z przed kilku dni odnośnie serii 754. Z tego co zauważyłem lokomotywy 754 028 i 037 zostały przerzucone do Krakowskiego zakładu PKP Intercity w celu obsługi TLK Sudety ze względu na awarie pozostałych egzemplarzy. Niestety patrząc na ofertę pociągu TLK Sudety prezentuje się bardzo biednie, w dodatku problemem jest brak sieci trakcyjnej na magistrali Podsudeckiej, która uniemożliwia użycie lokomotyw elektrycznych przez co Nurki muszą jeździć na pewien czas na Sudetach.

Nie jestem pewien przydziałów innych dwóch 754 o numerach 025 i 041, ale zdaję mi się że wróciły z powrotem do właściciela, zwłaszcza że ostatnio pojawiła się informacja, że PKP Intercity eksploatuje pięć egzemplarzy lokomotyw serii 754, z czego tylko dwie są sprawne.
  Odpowiedz
Do serii 22WEg można dodać malowanie szaro-białe + czerwone drzwi. Jednostka 22WEg-018 nosi to malowanie ale raczej nie będzie przeznaczona dla dolnośląskiego. Prawdopodobnie może być to województwo pomorskie, ale nie ma pewności. Myślę również że nazwa malowania dla niedoszłego SKM Warszawa 22WEg-015 powinna nazywać się czerwono czarno kremowe, zamiast czerwono czarne.

PS: Co z moimi wpisami odnośnie serii 754 ? Czyżbym się w czymś pomylił ?
  Odpowiedz
SM42-543 ma błędny status- wyłączony z eksploatacji. 29.03 ściągała Impulsy do Newagu w Nowym Sączu . Od kilku dni robi na przetokach w zastępstwie za zakładową. A przy okazji nie jest modernizowana bo nie wygląda na 6Dg.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości