Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyklęk w autobusach niskopodłogowych
#16
flanker, wrocławskie 7000 i 7700 też mają i zawsze kierowca ładnie przyłoży. B10L rzadko widuję we Wrocu, ale czasem na 409 jeżdżą i jak jeżdżą to też kierowcy przyklękają na przystankach. Także kulturka Smile
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#17
U mnie to raczej też klękają przynajmniej Solarisy Urbino 12, Many NL202, NL222, NL223.
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#18
KZK GOP wywołane.
Za wszystkie przedsiębiorstwa się nie wypowiem, ale jeśli idzie o blok wschodni to 'przyklęki' się dość często zdarzają (pewnie sprawka dużej ilości SU15). Co do rampy albo raczej zwykłej klapy, to widziałem raz w użyciu. Na wystawie autobusów :-P
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#19
Niektóre autobusy nie mogą wykonywać przyklęku przy otworzonych drzwiach. Z tego względu kierowcy używają w nich przyklęku tylko wtedy, kiedy to konieczne. Używanie takiego przyklęku na każdym przystanku powodowałoby opóźnienia.
Odpowiedz

#20
ET40 napisał(a):Co do Volvo to jest tak, jak piszę:
(...)
B10BLE najprawdopodobniej też, ale od kilku lat kierowcy po prostu rzadko to stosują i nie jestem sobie w stanie przypomnieć, czy również w tym typie autobusów jest możliwy przyklęk
(...)
Mają przyklęk, bo ostatnio u siebie widziałem jak jeden z kierowców go zastosował Wink
Odpowiedz

#21
Scanie CN113 mają przyklęk i platformę a do tego pneumatyczne drzwi odskokowo-przesuwne.
Many serii NL223 bodaj mają przyklęk a niektóre jeszcze platformę (II seria).
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Tarnowo Podgórne] Ładowarki urządzeń przenośnych w autobusach Mariusz W. 1 2 626 11.12.2014, 10:04
Ostatni post: DamianT
  Internet WiFi w autobusach miejskich pepe 43 13 667 26.10.2012, 23:19
Ostatni post: mikrobart

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.