Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laserowa korekcja wzroku
#16
http://www.youtube.com/watch?v=xCSZz1hpuwc

http://www.youtube.com/watch?v=J9ydg5MUeOo 1:47 miałem przy specjalistycznych badaniach zakładane na oko aby sprawdzić dno oka, znieczulenie gówno dało 2 końskie dawki dostałem.
ScottyRail
Odpowiedz

#17
Pytałem dlatego, że ja mam wrodzoną wadę wzroku, dokładniej mówiąc mam astygmatyzm z niedowidzeniem. Na szczęście tylko na jedno oko. Drugim można powiedzieć, że widzę doskonale. Jakoś niedawno czytałem, że ta choroba jest już uleczalna operacyjnie i nie ukrywam, że chciałbym się takiej poddać.
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#18
Bardzo mocno zastanawiam się nad zabiegiem. Byłem już na badaniach w klinice Weiss Klinik w Chorzowie i jest ok. Wstępnie mam termin na lipiec, ale cały czas się zastanawiam czy warto, bo niekeidy długo się źle widzi po operacji. Czy jest tu osoba, której długo się oczy goiły i nie widziała dobrze?
Odpowiedz

#19
Ja robiłem w Klinice 2000 w Katowicach i jestem zadowolony. Poprawa od ręki (przez kilka godzin jest istna masakra, ale to normalne), później 2-3 tygodnie problem z widzeniem blisko, ale wszystko ładnie przeszło, więc nie ma się czego bać. Dużo zależy od techniki wykonywania korekcji.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#20
a czyli te 2-3 tygodnie trzeba jednak liczyć, że nie widzi się dobrze? tzn że waśnie obraz się rozmywa, brak ostrości itp.? ja mam mieć epi-lasik
Odpowiedz

#21
Z tego co czytam metody są bardzo podobne, więc pewnie i dolegliwości będą podobne. Ja miałem LASIC. Nie było żadnego rozmywania czy braku ostrości na daleko, tylko czasem brakował ręki na przeczytanie Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#22
Metody są rzeczywiście bardzo podobne, epi jest tak jak lasik, ale cieńszy płatek rogówki jest separowany podobno. No nic, zobaczymy. Ale im bliżej, tym większy stresSmile
Odpowiedz

#23
Nie panikuj, bo cukier Ci skoczy i oko nie zagoi się nigdy Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#24
haha, no tak - skok cukru nie byłby dobry Big Grin
Odpowiedz

#25
Poważnie Ci piszę (i wszystkim udającym się na badania/zbiegi) Wink. Ach, pamiętaj też, żeby być całkowicie zdrowym, bo jakiekolwiek przeziębienie dyskwalifikuje.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#26
PrzeżyłemSmile niby jest ok, ale mam problem jeszcze z ostrością - traci się wciągu dnia, a wieczorem to już kiepsko. Podobno to normalne i zależy od stopnia przemęczenia wzroku. Ale jak długo może to potrwać? miałeś może też coś takiego?
Odpowiedz

#27
Nie miałem żadnych problemów z ostrością, ale jeżeli tego jeszcze nie zrobiłeś kup sobie jakieś krople nawilżające/sztuczne łzy.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#28
panowie a jaką metodą mieliście robione?Smile Ja jutro mam zabieg metoda Lasek.
Odpowiedz

#29
Mam krople nawilżające i co chwilę kropię, bez tego byłaby nie wyróbka. Ja miałem epi-lasik. Lekarka mi tłumaczyła, że przy powierzchownych to jakby norma z tym problem ostrości, ale jest to lekko wk.... No nic, czekam.
Odpowiedz

#30
U mnie już jest wszystko ok, po prawie 3 tygodniach od zabiegu. Ostrość powróciłaSmile Jedyne co to wieczorem wokół światła (żarówka lub świeca) w ciemności migotają jakby takie iskierki. Nie jest to w żaden sposób uciążliwe, a też ma niby minąć jeszcze. W czwartek wracam już do roboty. Podsumowując to zdecydowanie warto zainwestować pieniądze w ten zabieg, bo komfort jest nie do opisania. Warto trochę poczytać w tym temacie i wybrać dobrą klinikę. Ja polecam Weiss Klinik w Chorzowie, super opieka i bardzo dokładni okuliści.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kategoria 1 wzroku wiktor 3 3 358 28.01.2015, 18:10
Ostatni post: rustsaltz
  Badanie wzroku rokoboko 4 2 856 03.05.2014, 14:38
Ostatni post: rokoboko

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.