Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie frekwencji 2012 - Ipsos/PKP Intercity
#61
Znalazłem info że są jeszcze wolne miejsca z zachodniopomorskim. Adres e-mail do koordynatora: <!-- e --><a href="mailto:wirginia.jurgielewicz@ipsosobserver.pl">wirginia.jurgielewicz@ipsosobserver.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz

#62
Krzychu191 pisałem do P. Bernarda w sprawie tych dat i odpisał, że prawidłowe są te z Excela. Na wszelki wypadek dopytamy się jeszcze ostatecznie bliżej badania.

My z Tomkiem (MK_ŚLĄSK) jeździmy TLK PRZEMYŚLANIN na odcinku Kraków-Przemyśl-Kraków. ;-) Są tu może osoby, które jeżdżą tym pociągiem na odcinku Kraków-Świnoujście (czyli nasi zmiennicy) ?
Odpowiedz

#63
Kolejoman Dzięki, tak myślałem że te z excela są wiążące Smile
Odpowiedz

#64
Witajcie! Jakby ktoś chciał zrezygnować z ankietowania pociągów "Krakowa" lub "Lublina" albo potrzebowałby pomocnika to dajcie znać Wink
Odpowiedz

#65
siwek755, tak jak Ci pisałem na PW z moich informacji wynika że w Krakowie miejsc nie ma, ale maila zawsze warto wysłać. Co do Lublina to myślę że psim powinien mieć namiary na tamtejszego koordynatora z którym się możesz skontaktować. Życzę powodzenia ;-)
Odpowiedz

#66
CV powysyłane gdzie się dało...
Może akurat się jeszcze uda. Smile
Nawet jak nie w tym roku, to w przyszłości wiem już do kogo pisać i gdzie szukać informacji Smile Jeszcze raz dzięki za wielką pomoc :-)

Tymczasem jeszcze raz - gdyby ktoś się wyrkuszył, zrezygnował bądź potrzebował pomocnika - pociągi Lublin lub Kraków, to proszę o kontakt 535 007 556 Wink
Odpowiedz

#67
Mam pytanie do osób które już pracowały. Jak rozwiązywaliście spisywanie sypialnych i kuszetek tak aby w tym czasie nie przegapić niczego w siedzialnych? W przypadku PRZEMYŚLANINA są to 3 wagony (2 kuszetki i 1 sypialny w tym Tania Kuszetka). O ile w kierunku Przemyśla można przypuszczać, że w Krakowie i dalej nikt już raczej do nich nie wsiądzie (więc w ogóle nie trzeba tam iść), tak w drugą stronę na odcinku Przemyśl-Kraków na każdej stacji może ktoś dosiadać. Czy da się do nich przejść składem w czasie jazdy ?
Odpowiedz

#68
Kolejoman, Jak ja jeździłem, to wraz z kierownikiem chodziliśmy do nich między stacjami, a gdy chciałem iść sam np. po herbatkę czy coś do jedzenia, to pukałem przez drzwi i bez problemu mogłem wejść ;-)
Odpowiedz

#69
Wielkie zaskoczenie wczoraj miało miejsce i okazało się, że dostałem wraz z kolegą z Poznania ofertę pracy. Będziemy przez 5 dni obsługiwać połączenie TLK Posejdon relacji Kołobrzeg - Lublin.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#70
:-)

z Warszawy też przypuszczalnie jeszcze jest coś do wzięcia.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#71
To aż dziwne, że do ludzi nie dzwonią.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#72
Ja jeżdze Gwarkiem Smile Serdecznie zapraszam do spotkania na trasie albo nad morzem ( nocki mamy wolne ).
Odpowiedz

#73
Pilnie poszukiwana osoby do ankietowania na Reglach od 23.08, chętni pisać na PW do dzisiaj do 22h

[ Dodano: 2012-08-14, 21:34 ]
Przyjmowanie zgłoszeń zamknięte. Dziękuję wszystkim za zgłoszenia i chęci podjęcia pracy.
ScottyRail
Odpowiedz

#74
Ma ktoś może TLK Rozewie lub dosiada się do mnie na TLK Jelenia Góra-Hel?
Odpowiedz

#75
maszynista, a w których dniach robisz Rozewie?
ScottyRail
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badanie frekwencji PKP Intercity 2016 Ostry548 14 4 994 23.08.2016, 19:27
Ostatni post: mixer
  Badania frekwencji 2015 Gżągal 14 6 371 12.08.2015, 19:57
Ostatni post: Krzychu191
  Badanie frekwencji 2014 Dudzio 22 8 493 05.12.2014, 16:39
Ostatni post: Tomasz K.
  Badanie frekwencji 2013 Elektronik 200 58 369 19.03.2014, 21:00
Ostatni post: delfin95
  Kujawsko-pomorskie: badania frekwencji i ankiety psim 9 4 944 12.05.2012, 16:21
Ostatni post: psim

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.