Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jazda przodem do kierunku jazdy w TLK
#1
Witam. 4 sierpnia jadę z dziewczyną na wakacje do Jarosławca. Najlepszym połączeniem dla mnie będzie TLK Gwarek Katowice - Ustka.
Bardzo zależy nam na jeździe przodem do kierunku jazdy w wagonie z przedziałami. Czy jest jakiś dobry sprawdzony sposób, żeby zarezerwować miejscówki, które pojadą do przodu? Myślałem o tym, żeby przyjechać do Katowic w połowie czerwca po zmianie rozkładu jazdy i sprawdzić po prostu jak są ustawione wagony i od razu kupić bilety. Jest jednak pewne ryzyko. Mianowicie jest taka możliwość, że dany wagon pojedzie na przegląd lub przez jakieś inne powody zostanie od zamieniony.
Pomyślałem jeszcze o drugiej opcji. Kupić 2 bilety normalne dla mnie i dla dziewczyny, a na przeciwko 2 bilety dla studentów, które są za pół ceny.
Co prawda będziemy musieli trochę dopłacić, ale tylko wtedy mam 100% pewności, że będę miał miejsca do których dążę. Czy są jakieś inne sposoby jeszcze? Może zamiast biletów dla studentów to bilety dla dzieci do 4 lat, które są za darmo? Jak wtedy sprawa wygląda? Z góry dziękuję za odpowiedzi Wink
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
Jazda przodem do kierunku jazdy w TLK - przez KaLvI - 08.05.2017, 20:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.