• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lajkować! Nowy fanpage! :)
#17
O właśnie - budynek dworca. I budynek dworca jest faktycznie pod ziemią - choć i tu przyczepiłbym się antresoli ale nie chodzi o to aby toczyć pianę, zwłaszcza że antresola tylko trochę wystaje ponad poziom gruntu a jej metraż jest niewspółmierny do reszty budynku dworca. Chociaż jest jeszcze kwestia poziomu +1 który należy do Dworca - parking i Taxi - a o którym zapomniałem.
I faktycznie nie kojarzę aby w Polsce był drugi taki dworzec gdzie budynek dworca znajduje się całkowicie pod ziemią. Natomiast tytuł ma się nijak do treści bo nie widzę tutaj żadnej logicznej kolejności. O kolei jest jak najbardziej(aluzja o psychotropach była nie potrzebna zwłaszcza w sytuacji kompletnego braku zrozumienia mojej opinii) natomiast kolejności w twoich wpisach nie widać żadnej i o to mi chodziło. Zresztą pewne wydawnictwo mogłoby mieć za złe wykorzystanie tytułu swojej niedawnej publikacji. Co do stworzenia FanPage'a - przykro mi nie podejmę wyzwania z jednego powodu - jestem przeciwnikiem Facebooka i wszelkich mediów społecznościowych a co za tym idzie jestem pozbawiony możliwości technicznych by podjąć to wyzwanie.

I trochę mniej się napinaj, ludzie chcieli Ci pomóc w tym abyś miał więcej "lajków" a Ty napinasz się bo ktoś ma czelność krytykować Twoją Twórczość. Jeśli już pokazujesz coś całemu światu to musisz być przygotowany na krytykę - także tą niekonstruktywną wyrażaną tylko po to aby kogoś zgnębić. A śmiem twierdzić że krytyka która spotkała Cię na tym forum nie należała do tego gatunku.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości