Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Lajkować! Nowy fanpage! :) - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: BOCZNE TORY (https://www.forumkolejowe.pl/forum-97.html)
+--- Dział: O WSZYSTKIM I NICZYM (https://www.forumkolejowe.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Lajkować! Nowy fanpage! :) (/thread-5183.html)

Strony: 1 2


Lajkować! Nowy fanpage! :) - Deepdelver - 16.10.2015

Każdy lajk się liczy. Będzie nas więcej ! Smile

http://www.facebook.com/OKOLEI


- rustsaltz - 16.10.2015

Następny... Mogę wyrzucić?


- Dominik Piotrowicz - 16.10.2015

A mi się podoba. Np: "Czy wiesz że ?" Oby tak dalej! ;-) Lajk poszedł.


- rustsaltz - 16.10.2015

Szkoda, że w "czy wiesz że ?" jest kupa nieścisłości, zdarzają się błędy (i to niestety nie tylko językowe).


- Deepdelver - 17.10.2015

rustsaltz napisał(a):Szkoda, że w "czy wiesz że ?" jest kupa nieścisłości, zdarzają się błędy (i to niestety nie tylko językowe).
Dokładnie gdzie są te błędy ?


- Adams - 17.10.2015

Deepdelver, @rustsaltz słynie z tego że się lubi do czegoś przyczepić, więc nie ma się czym przejmować ;-)
Ja mam podobne zdanie, co Dominik, opcja "czy wiesz że..." jest ciekawa. Zawsze to jakaś nowość, a nie oklepanie jak na większości kolejowych fanpage.


- sm31-131 - 17.10.2015

Zdrajcy!!!
Forumowe "Czy wiesz że" się już nie podoba? Deepdelver, nas okradł!
Cudze chwalicie, a swoje olewacie!

Dobra, to teraz koniec propagandy i głupich żartów :-D a w zamian tego trochę chłodnej oceny.


Po pierwsze, faktycznie mam wrażenie że "czy wiesz że" i post ze zgadywaniem gdzie zostało zrobione zdjęcie zostały zapożyczone od Nas :-) - nie oskarżam tylko stwierdzam fakt. Zresztą nie wiem kto u Nas to stworzył i nie wiem na jakiej "licencji".
Po drugie, tytuł ma się nijak do umieszczanych treści.
Po trzecie, faktycznie na stronie są błędy, np:

Cytat:Czy wiesz że ?
Jedynym podziemnym dworcem w Polsce jest Kraków Główny.
Kraków NOWY Główny oddano do użytku 14 lutego 2014 roku.
Kraków NOWY Główny nie jest w pełni podziemny - byłem / widziałem / korzystałem, i stwierdzam że tak samo Warszawę Główną można uznać za "całkowicie" podziemną.
Szukam dalej - jak coś znajdę to jeszcze dam znać.
Po czwarte, sposób "reklamy" fanpage wiele złego(oczywiście w moim mniemaniu) mówi o twórcy.
Po piąte, faktycznie strona wygląda lepiej niż większość tego typu lajkozbieraczy, i ma szansę na wybicie się z tłumu ze względu na niecodzienną formę prowadzenia. Ale Fanpage jest prowadzony od 27 września - jak długo autor wytrzyma? Czy po 3 miesiącach nie będzie to kolejny nieuzupełniany śmietnik?

Pozdrawiam
sm31-131


- Deepdelver - 17.10.2015

sm31-131 napisał(a):Jedynym podziemnym dworcem w Polsce jest Kraków Główny.
Kraków NOWY Główny oddano do użytku 14 lutego 2014 roku.
Kraków NOWY Główny nie jest w pełni podziemny - byłem / widziałem / korzystałem, i stwierdzam że tak samo Warszawę Główną można uznać za "całkowicie" podziemną.

sm31-131[/quote]

Więc w którym miejscu Kraków NOWY Główny nie jest podziemny ?


- sm31-131 - 17.10.2015

A chociażby na wszystkich peronach :-). Dworzec bez peronów nie jest dworcem. Czepiłbym się jeszcze antresoli na której także(oprócz poziomu -1) odbywa się obsługa pasażerów pod kątem sprzedaży biletów oraz pod kątem poczekalni. Choć nie potrafię na 100% określić na jakim poziomie znajduje się antresola - na 0 czy na -0,5 :-D.
Aaaa, i poza konkursem Krakowskim - rozjechało się koledze formatowanie(quote) w poście :-).

Pozdrawiam
sm31-131


- Deepdelver - 17.10.2015

Warszawę Główną ?


- sm31-131 - 18.10.2015

Pisz całymi zdaniami bo trudno Cię zrozumieć po samych hasłach.

Pozdrawiam
sm31-131


- rustsaltz - 18.10.2015

Adams napisał(a):Deepdelver, @rustsaltz słynie z tego że się lubi do czegoś przyczepić, więc nie ma się czym przejmować ;-)
W mikolskim światku za dużo bredni krąży, by trzeba było dodawać kolejne, więc (coraz już mniej, bo mi się nie chce, bo mam bardziej fascynujące zajęcia, bo lepiej pogadać z koleżanką, bo lepiej napić się piwa, bo i tak dalej) prostuję niektóre rzeczy. Nie zamierzam się bynajmniej kłócić o to, że "fachłofcy" wiedzą lepiej. Zwłaszcza tacy, którzy w ET22 znaleźli czop skrętu (nie piję do nikogo personalnie, taką mądrość znalazłem na fejsbuku).

Cytat:Warszawę Główną ?
Koledze chyba o Centralną chodziło, Główna jest na powierzchni w całości.


- sm31-131 - 18.10.2015

Tak, oczywiście chodziło mi o Warszawę Centralną a nie Główną - dopiero teraz zauważyłem że popełniłem błąd pisząc posta. Chociaż... Warszawa Główna w pewnym sensie też zeszła "pod ziemię". Ale zwracam honor - popełniłem błąd pisząc posta, tylko dopiero rustsaltz, mi to uświadomił.

Pozdrawiam
sm31-131


- rustsaltz - 18.10.2015

Ku chwale Ojczyzny! Big Grin


- Deepdelver - 18.10.2015

Budynek dworca, nomen omen DWORZEC Warszawy Centralnej jest nadziemnym obiektem. Proszę znaleźć mi drugi taki przypadek w Polsce gdzie DWORZEC jest pod ziemią całkowicie.
Nie rozumiem także że nazwa strony nie wiąże się z treściami. O KOLEI PO KOLEI nie wiąże się z koleją ? No może po niektórych psychotropach można tak sądzić. Koniec końców pozdrawiam i zapraszam do stworzenia lepszego fanpage'a i podesłania tutaj linka Smile