Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Wycieczka do Pesy - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: KOLEJ HOBBYSTYCZNIE (https://www.forumkolejowe.pl/forum-96.html)
+--- Dział: KOLEJOWE WYJAZDY I KÓŁECZKA (https://www.forumkolejowe.pl/forum-14.html)
+--- Wątek: Wycieczka do Pesy (/thread-4145.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


- Valcyte - 22.03.2014

Na chwile obecną nie ma, napisz do mnie na PW w Poniedziałek dam Ci odpowiedz czy się zwolniło.


- mikrobart - 22.03.2014

Rewelacyjnie, że udało Wam się umówić takie spotkanie w Pesie, mi się swego czasu nie udało. Czapki z głów! Do zobaczenia, czuję, że to będzie bardzo dobre spotkanie Wink


- Valcyte - 22.03.2014

mikrobart, mamy nadzieję że każdy uczestnik będzie się dobrze bawił, ważne żeby było co wspominać. Dlatego wielki szacunek dla PESY że wyraziła zgodę na zwiedzanie jej zakładu.


- mikrobart - 23.03.2014

Oczywiście. Do zobaczenia w Bydgoszczy!


- ET40 - 23.03.2014

Valcyte napisał(a):mikrobart, mamy nadzieję że każdy uczestnik będzie się dobrze bawił, ważne żeby było co wspominać. Dlatego wielki szacunek dla PESY że wyraziła zgodę na zwiedzanie jej zakładu.
Szacunek i korzyść wizerunkowa - myślę, że wiadomość o otwartym podejściu zakładu do miłośników pójdzie w świat, a przynajmniej w Polskę 8-)


- mikrobart - 23.03.2014

Sam zadbam o to, żeby na kanałach Forum (samo Forum i Facebook) wspomnieć wyraźnie o bardzo miłym geście zakładu. W tej chwili to chyba najciekawszy dla miłośnika kolei zakład produkcyjny związany z koleją w Polsce.


- ET40 - 23.03.2014

Hm, a tak swoją drogą i offtopem (abstrahując od tematu i ostatniego pytania) to Kolzam jeszcze cokolwiek produkuje?


- Adams - 23.03.2014

ET40 napisał(a):Szacunek i korzyść wizerunkowa - myślę, że wiadomość o otwartym podejściu zakładu do miłośników pójdzie w świat, a przynajmniej w Polskę

Niestety, ale nie każdy zakład o taki wizerunek dba. Identyczne pismo zostało wysłane do konkurencyjnego Newagu, ale ich nie było ich nawet stać na to żeby odpowiedzieć. Natomiast ze strony Pesy nie dość że odpowiedź była pozytywna, to otrzymałem ją w błyskawicznym tempie (podobnie jak kolejne maile w których dopracowywałem szczegóły) co było bardzo miłym zaskoczeniem. Za taką postawę należy się w kierunku Pesy bardzo niski ukłon. Liczę że jak podczas pobytu w zakładzie dobrze wypadniemy, to uchylimy sobie furtki do wejścia do innych tego typu zakładów ;-)


- KubaWieWiór - 26.03.2014

Biednemu zawsze wiatr w oczy :-( - szef cofnął mi urlop na dzień wyjazdu i klapa, więc rezygnuję. Wypadnijcie dobrze ;-) , może kiedyś uda się jeszcze gdzieś coś zwiedzić razem. Powodzenia.


- Adams - 26.03.2014

KubaWieWiór, wielka szkoda. :-( Myślę że się nadarzy okazja spotkania, jak nie na kolejowych, to na górskich szlakach ;-)

Oczywiście żal że KubaWieWiór nie pojedzie, ale na jego miejsce "wyczarowałem" Wam pewną niespodziankę, osobę którą wielu z Was zna i lubi. Jednak kto to taki - dowiecie się w Bydgoszczy (niektórzy może w drodze do Bydgoszczy) ;-)


- jarząbek019 - 26.03.2014

Kobieta?


- Adams - 26.03.2014

jarząbek019, nie, mężczyzna, ale dość znany i lubiany w forumowych kręgach. To tyle w temacie, nie ciągnąć mnie za język bo i tak nic więcej nie ujawnię :lol:


- KubaWieWiór - 26.03.2014

Piękny Adrian? :-P


- Adams - 26.03.2014

Już nie doszukujcie się nie wiadomo gdzie, kto to będzie. Nie jest to żadna osoba publiczna, tylko jeden z 2055 zarejestrowanych użytkowników tego forum ;-)


- rokiczaaa - 27.03.2014

Adams napisał(a):KubaWieWiór, wielka szkoda. :-( Myślę że się nadarzy okazja spotkania, jak nie na kolejowych, to na górskich szlakach ;-)

Oczywiście żal że KubaWieWiór nie pojedzie, ale na jego miejsce "wyczarowałem" Wam pewną niespodziankę, osobę którą wielu z Was zna i lubi. Jednak kto to taki - dowiecie się w Bydgoszczy (niektórzy może w drodze do Bydgoszczy) ;-)
Przecież już dawno pojawiłam się na liście ;D