Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może symulator metra? World of subways vol.2: U7 Berlin
#1
Witam! Chciałbym przedstawić symulator W.O.S. Jest to symek jednej (!) linii berlińskiego metra. Do dyspozycji mamy dwa pojazdy: F90 i H01. Gra ma dobrą grafikę oraz wspaniałe dźwięki. Choć pasażerowie na stacjach to nieruchome modele, dzięki dźwiękom czujemy się jak na stacji był tłum ludzi. Wg mnie gra jest warta uwagi, poniżej film (nie mój):
Odpowiedz

#2
Jeszcze jest World of Subways Vol. 3, czyli symulator Metra Londyńskiego. Tam są już ruchome modele ludzi i ogólnie jest to bardzo realny symulator. Nie wiem jak jest to w Vol. 2, ale w Vol. 3 można podróżować metrem jako pasażer.
Odpowiedz

#3
Lato, jest Vol. 1, 2 i 3. Vol. 2 wg mnie jest najlepszy, bo trójka jest taka bardziej "zabawkowa", a jedynka to metro amerykańskie, które jakoś nie przypadło mi do gustu (ciasne tunele, wagony "puszki").

Ale wracając do tematu: czy ludzie są aż tak potrzebni?
Odpowiedz

#4
No wież... czasami fajnie jest oderwać się od symulatorów co wozi się powietrze (ew. same pudełka) i przesiąść się na taki, który posiada ruchome modele ludzi. Ale fakt jest jeden... przez ruchomych vLudzi strasznie zacina się symulator.
Np. OMSI (symulator autobusu) posiada ruchome modele (które także mówią i kupują bilety). Bez nich ten symulator byłby niczym.

Mi metro amerykańskie zawsze kojarzy się z jednym... więc nawet mnie jakoś nie ciągnie do tej wersji.

Fajnie by było, gdyby Vol. 4 było umieszczone w Polsce, ale strzelam, że jak już będą robili to jakieś bardziej rozbudowane metro. :-P
Odpowiedz

#5
Pewnie Paryż walną albo Moskwę...

P. S. wiesz
Odpowiedz

#6
Symulator do mnie dotarł, i jest naprawdę godny polecenia. Nie jest to zabawka typu trainz, ma dobrą fizykę (już parę razy z górki zjechałem), może i ludzie pojawiają się tylko na wyświetlaczu, ale jest klimat. Tym, którzy chcą kupić, polecam.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polski Symulator Napraw Lokomotyw Kubson 2 4 130 02.02.2017, 17:38
Ostatni post: Kolejarz
  Nowoczesny symulator Kolei Mazowieckich dostępny dla wszystkich jarząbek019 3 6 733 27.12.2016, 19:21
Ostatni post: wołodyjowskiIC
  Symulator od Qumaka pasqudek 17 10 679 06.09.2015, 08:46
Ostatni post: rustsaltz
  Projekt: Symulator lokomotywy EU07 4E Marcin Piotr P. 8 6 598 12.11.2013, 16:42
Ostatni post: Marcin Piotr P.
  Symulator ruchu kolejowego na makiecie H0 rangelso 5 7 072 05.11.2013, 11:57
Ostatni post: rangelso

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.