Liczba postów: 8 026
    Liczba wątków: 365
	
Dołączył: 04.06.2010
	
Reputacja: 
2
	 
 
	
	
		sarna, rewelacja, dodałem Twoje zdjęcie oraz dane, które podałeś.
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 164
    Liczba wątków: 3
	
Dołączył: 30.12.2012
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		Cieszę się że pomogłem choć do rewelacji brakło słońca z odpowiedniej strony i lustrzanki  ;-) . Z innej beczki, jest jakaś poważna szansa na połączenie IPT z bazą pojazdów wąskotorowych enkol/tabor.wask.pl? Czy temat był jakoś poruszany między ekipami?
ps. jak ktoś mieszka blisko Raciborza i chce pamiątkę z tej jednostki to jechać i pytać się, nie powinno być problemów o ile nie chcecie mieć na półce silnika trakcyjnego :-P
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 164
    Liczba wątków: 3
	
Dołączył: 30.12.2012
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		mikrobart,  to super  ;-) fajnie by było mieć wszystko w jednym miejscu
kebeka, niestety nie bywam w Raciborzu często, ani tam nie mieszkam ani tam nie studiuję więc musiałbyś się wybrać osobiście ale nie wiem czy do przyszłego weekendu coś zostanie.. Poza tym raczej mnie zapamiętali i właściciel powiedział że jedną rzecz mi może dać, ale więcej to nie wierzy że na pamiątkę  :-)
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 7 986
    Liczba wątków: 232
	
Dołączył: 20.04.2011
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		Taka data istnieje w naszym głównym źródle informacji. 
Sprawdzę jednak dla pewności w innych źródłach. Dzięki za informacje.
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 8 026
    Liczba wątków: 365
	
Dołączył: 04.06.2010
	
Reputacja: 
2
	 
 
	
	
		pitagoras23, melduj w temacie co wyjdzie z tej weryfikacji.
	
	
	
	
 
 
	
	
	
		
	Liczba postów: 266
    Liczba wątków: 15
	
Dołączył: 20.08.2010
	
Reputacja: 
0
	 
 
	
	
		Ostatnio IPT wzbogaca się o duże ilości zdjeć, co bardzo mnie cieszy. Przypominam jednak o słowach kluczowych
REGULAMIN napisał(a):4. Słowa kluczowe dodajemy po przecinku, bez spacji, a mają to być: miasto, województwo, pora roku, typ pociągu, nazwa pociągu (względnie) przewoźnik np. Lublin,lubelskie,wiosna,TLK,Jadwiga,PKP IC.
	 
	
	
Konrad ,,Tp4'' Czapracki vel. C-ARTon