Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnioski, zauważone błędy, propozycje zmian
M62-1663 końcem roku oddany do właściciela.
Odpowiedz

(29.12.2020, 13:01)KazET21224142 napisał(a): Prosiłbym poprawić status lokomotywy SM42-717 na wyłączony z eksploatacji i wpisana na stan, ponieważ jest błąd: https://ilostan.forumkolejowe.pl/index.p...e=SM42-717

Poprawione.
Odpowiedz

@Kamil Sikora: Ok.

Odnośnie lokomotywy T448p-057, która została sprzedana do Czeskiej Republiki zmienione zostało jej oznaczenie po naprawie wraz z numerem EVN.

Nowe oznaczenie tego koziołka to 741 522, a EVN to CZ-TLC 92 54 2 741 522-7. Dobrze EVN widać na tym zdjęciu: https://www.k-report.net/ukazobrazek.php...ef=28/1292

PS: A jeszcze tak zapytam, czy Tabor Rail i Tabor Dębica to dwie różne podmioty, czy jest to ta sama spółka, tyle że z innym oddziałem ?
Odpowiedz

Zasadniczo to pojazd ten nie pracuje już w Polsce i ma status "Eksploatacja za granicą", a więc można mu w ogóle wyłączyć EVN i pozostawić to w takim stanie jak jest.

Jeśli chodzi o Tabor to Tabor Dębica jest podmiotem właścicielskim zakładu w Dębicy (chyba nie jedynym), zaś Tabor Rail to po prostu przewoźnik. Są to więc podmioty z tej samej grupy mniej więcej tak jak PKP Cargo S.A. i PKP CargoConnect. Przyjąłem zasadę odnośnie ich taboru, że pojazdy oczekujące na naprawy przypisane są do Tabor Dębica, zaś pojazdy czynne do Tabor Rail.
Odpowiedz

Czy gdzieś w bazie ilostanu umieszczamy zdjęcia pługów typu 411S 139?
Odpowiedz

@Kamil Sikora: Dzięki za info. Jednak chyba nie do końca tak jest.

Też teraz przypomniało mi się, ale czy mógłby ktoś zmienić status T448p-005, 106 i 157 na pojazd za granicą.
Odpowiedz

Dobry wieczór, czy mógłbym dodać nieswoje zdjęcie parowozu Pt47-120? Zauważyłem, że nie ma żadnej fotki w bazie, a myślę, że przydałaby się chociaż jedna. Oczywiście podam łącze źródłowe.
Odpowiedz

@Aversen: Trzeba mieć przy okazji zgodę od autora zdjęcia, chyba że zdjęcie jest udostępnione na zasadzie dozwolonego użytku.
Odpowiedz

Odnośnie SN83-004 i 005 to zgodzę się z Kolejowym Kazikiem. Można dodać wpisy z powrotem do pomorskiego zakładu Polregio. Oczywiście nie trzeba usuwać moich wpisów, które dodałem, ponieważ faktycznie od 12 grudnia nie jeździły przez chwilę w Polregio. Gdzieś na przełomie roku weszły z powrotem do służby na Pomorzu. Informacje pochodzą z wpisów Chojnickiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei.
Odpowiedz

Najlepiej chyba dodać nowe wpisy.
Odpowiedz

@MegaTVHD: Dodałem z datą jako grudzień 2020. Dokładnej daty nie znam.

Zapytam też o wpis SN83-003, czy faktycznie SZT trafił na Podlasie ? W sumie mógłbym autora wpisu na priv zapytać, ale raczej nie wchodzi na forum.
Odpowiedz

Na grupie ,,Po Szynach Mazowsza" na Facebooku było zdjecie. Bodaj do Czeremchy trafił.
Odpowiedz

@MegaTVHD: Dzięki za info. Teraz też widzę, że na oficjalnej stronie facebookej przewoźnika pojawił się wpis o SN83-003 w województwie podlaskim.
Odpowiedz

Nowy tabor dla Podkarpacia: EN63B-101, 103, 105, 106, 107, 108. EZT w barwach biało-zielono-niebieskich.
Odpowiedz

Jest problem techniczny z tą serią. Pamietamy o niej jak coś, dodamy jak to bedzie rozwiązane
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.