Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PesaDart
Tylko tam nie ma rezerwacji miejsc, więc nie ma tak, że sie zamówi miejsce przy oknie i się dostanie miejsce przy ścianie...

BTW, z tymi wyborami w zawsze były cyrki. Ile to razy, nawet w składach wagonowych trafiało się, ze się zamówiło miejsce przy oknie i dostało się miejsce gdzie indziej? Zresztą to samo z wyborem wagonów przedziałowych i bezprzedziałowych...
Odpowiedz

Od poniedziałku kilka pociągów obsługiwanych na co dzień składami Dart prowadzonych jest składami wagonowymi. Jak tłumaczy PKP Intercity, przyczyną jest kumulacja wyłączeń awaryjnych po zdarzeniach losowych.

11 marca uruchomiono skład zastępczy tylko za IC Pilecki. Problemy zaczęły się na dobre 12 marca. Aż sześć pociągów kategorii IC pomiędzy Warszawą a Wrocławiem i Raciborzem było obsługiwanych zastępczymi składami wagonowymi. Wczoraj na trasy wyjechały składy wagonowe za pojazdy Dart w IC 6122/3 Dąbrowska, IC 4122/3 Wysocki, IC 1614/5 Słowacki oraz IC 6110/1 Asnyk. Natomiast IC 6112/3 Orzeszkowa relacji Jelenia Góra – Białystok uruchomiony został od stacji Wrocław Główny, a na odcinku Jelenia Góra – Wrocław Główny przejazd podróżnych zaplanowano pociągiem Kolei Dolnośląskich, od Wrocławia Głównego pojechał skład zastępczy.

Szczegóły: Rynek Kolejwy
Odpowiedz

Pracownicy PKP Intercity zauważyli podczas przeglądów niepokojące zmiany na poszyciu pociągów Pesa Dart. Odstawiono pięć jednostek, ale analizy nie wykazały zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Według informacji "Rynku Kolejowego" problemy pojawiły się w środę. Pisaliśmy wówczas o coraz bardziej napiętej sytuacji taborowej PKP Intercity. Przewoźnik przyznał, że wyłączenia zespołów trakcyjnych z ruchu zmusiły go do zastępowania coraz większej liczby ezetów składami wagonowymi. Rzeczniczka Stadlera Marta Jarosińska poinformowała "Rynek Kolejowy", że trzy jednostki Flirt są w planowanym utrzymaniu, a trzy kolejne są wyłączone z ruchu w związku z prowadzonymi naprawami powypadkowymi. Usterki dotyczyły więc pojazdów Dart wyprodukowanych przez Pesę.

Szczegóły: Rynek Kolejowy
Odpowiedz

Czy w pociągu PesaDart są przedziały
Odpowiedz

Nie ma. EZT typu Flirt i Dart są tylko bez przedziałów.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.