Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Międzynarodowe Targi Kolejowe Trako 2013
#1
Szczegóły targów: http://trakotargi.amberexpo.pl/

TRAKO trwa w tym roku 4 dni:
Cytat:godziny otwarcia:
24 września | wtorek | 10:00 - 17:00
25 września | środa | 10:00 - 17:00
26 września | czwartek | 10:00 - 17:00
27 września | piątek | 10:00 - 16:00

Kto z Was wybiera się na targi? Tylko wystawy zewnętrzne czy również hale?
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#2
Ja na 90% będę. Mam wejście dla branży, więc polatam też trochę po halach.

Takie pytanie, bo nigdy wcześniej tam nie byłem - czy są zaplanowane jakieś poczęstunki? Big Grin Nawpycham się za darmola przy stoiskach, czy też przyszykować sobie $ na obiad?
Odpowiedz

#3
Ja również będę, odwiedzę wystawę taboru oraz halę. Dudzio na darmowy obiad bym nie liczył, chyba że masz mocne wtyki :-P
Odpowiedz

#4
Ja również będę ;-)
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#5
Ja także będę Smile
Odpowiedz

#6
Ja również postaram się pojawić na jeden dzień ;-) Mam nadzieję, że uda nam się spotkać.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#7
Zazdroszczę wam tego wyjazdu, ja niestety z powodów zawodowych się nie pojawię Sad
Odpowiedz

#8
Ja planuje być na targach w piątek. Mam pytanko czy się płaci jakiś wstęp czy coś?

P.S.
Jeżeli ktoś jedzie z Katowic lub okolic chetnię pojade z kimsSmile
Odpowiedz

#9
ARCZIWALDOOO, ja prawdopodobnie będę jechał ze środy na czwartek z Krakowa TLK "Monciak-Krupówki", jakby Ci się chciało to możesz podjechać do Krakowa i wówczas moglibyśmy jechać razem. Z tym że ja żeby być na miejscu wypoczęty, to podaruję sobie trochę burżuazji i zafunduję sobie kuszetkę. :lol:

Ja w Gdańsku planuję być w czwartek i piątek, a potem wybieram się w weekend na jakąś objazdówkę po kraju na podróżniku. Jakby był ktoś chętny się przyłączyć to zapraszam ;-)
Odpowiedz

#10
Adams, Niestety nie dam rady jechać ze środy na czwartek ponieważ mam szkołe. Dlatego też jade z czwartku na piątek.
Odpowiedz

#11
Dudzio, z własnego doświadczenia wiem, że z "posiłków" jedyne co było dostępne dla mniej branżowych osób niż "prezesura" Tongue to zostawały tylko cukierkiSmile A konkretne poczęstunki w stylu lunch były podawane uprzywilejowanym osobom, pod warunkiem że na danym stoisku wyznaczono biznesowe spotkanie czy negocjacjeSmile
Też planuję się wybrać, nie wiem w który dzień (czy też dni) ale na pewno z wejściówki w ramach branży kolejowej zrobię użytekSmile
Odpowiedz

#12
Dudzio napisał(a):Takie pytanie, bo nigdy wcześniej tam nie byłem - czy są zaplanowane jakieś poczęstunki? Big Grin Nawpycham się za darmola przy stoiskach, czy też przyszykować sobie $ na obiad?

Jeżeli jesteś w stanie najeść się krówkami i cukierkami, ewentualnie ciastkami - to OK. Na targach wszelkie większe posiłki są przeznaczone dla kontrahentów Smile
Odpowiedz

#13
No dobra już dobra, liczyłem że może jakieś przekąski będą na stoiskach, ale jak nie ma to nie ma Big Grin
Odpowiedz

#14
No, a myślał ktoś nad jakimiś noclegami?
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#15
Jako że wygrałem wejściówkę od Intercity, prawdopodobnie będę w piątek.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Targi Trans Poland 2013 w Warszawie xwings 0 2 062 25.07.2013, 10:12
Ostatni post: xwings
  Trako 2011 przem710 25 9 360 14.10.2011, 20:34
Ostatni post: nynuś
  EXPO Silesia - Targi Spedycji i Logistyki Tomasz K. 7 3 955 15.04.2011, 15:09
Ostatni post: Mika
  Targi INNOTRANS 2010 przem710 4 4 078 19.09.2010, 10:22
Ostatni post: przem710

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.