Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strój karnawałowy
#1
Witam wszystkich forumowiczów.
Niektórzy pewnie wiedzą że jest teraz okres karnawału itd...
Związku z czym mam prośbę do was o pomoc w dobraniu stroju na bal przebierańców(nie do szkoły żeby ktoś nie pomyślał że w podstawówce jestem :-P ).
Najlepiej jak by strój był oryginalny, z możliwością zrobienia go samemu i czym taniej tym lepiej ;-D
Z góry wielkie dzięki :-D
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#2
Chyba naturalne, że za kolejarza z wąsem!
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
Myślałem nad tym ale skąd ja wezmę mundur kolejarza,maszynisty :-(
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#4
Jak masz dziewczynę to ja przebierz za akumulator a siebie za prostownik.
Odpowiedz

#5
kebeka, jeśli chcesz być oryginalny to ja Ci dam radę, idź na ten bal w przebraniu Adama czyli po prostu bez ubrania Smile Plus jest taki że mało kasy wydasz ( o zł ) a do tego no możesz być pewien że zostaniesz gwiazdą wieczoru Big Grin
Odpowiedz

#6
Obawiam się, że stróże prawa mogą mieć pewne obiekcje do takiego stroju Tongue. Ja proponuję przebrać się za menela.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#7
Valcyte napisał(a):w przebraniu Adama
Naszego Adamsa? :-D
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#8
Bartku, ja nie wiem czy Adams chodzi nago Big Grin mi chodziło o Adama z raju Smile a co do Adamsa nie wiem zapytam hahahaha Tongue
Odpowiedz

#9
Valcyte strój faktycznie tani oryginalny ale nie będę ryzykował mandatem tak jak napisał rustsaltz :-D
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#10
kebeka, Ja Ci mogę na jeden dzień pożyczyć marynarkę z PR :-D
Odpowiedz

#11
kebeka bądź hardkorem i przebierz się za lokomotywę albo za EN57 :-D Karton, nożyczki, farby, trochę wyobraźni i masz najbardziej oryginalne przebranie ze wszystkich ludzi ;-D
Odpowiedz

#12
Ubierz garnitur i zjedz snickersa, będziesz jak polityk ;-D

Na poważenie, to najlepszą opcją będzie konduktor, o ile masz taką możliwość.
Odpowiedz

#13
mikrobart napisał(a):
Valcyte napisał(a):w przebraniu Adama
Naszego Adamsa? :-D

Łobuzy niedobre, ładnie mnie tak po kątach obgadywać? ;-D
W sumie można by było Kubę przebrać za mnie, ale do tego będzie potrzebne kilka poduszek i piłka lekarska. ;-D
Odpowiedz

#14
Niestety przebrania związane z koleją odpadają, nie mam skąd rzeczy wziąć :-( Dzięki MK_ŚLĄSK ale nie miał bym czasu żeby po nią podjechać bo impreza w sobotę a codziennie praca do wieczora. Najwyżej uruchomie plan B i zostanę zrobię coś z kartonów tak jak pisze flanker :-D
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#15
Jak mundury odpadają, to...
Idź do lumpeksu (tanio) i kup białe spodnie (ja w Mysłowicach w Centrum dostałem 'umundurowanie' malarza nawet z szelkami za grosze).
Druga, trudniejsza sprawa... Ktoś musi umieć szyć.
Biała koszulka z egzaminu gimnazjalnego i prześcieradło. Z tego drugiego trzeba doszyć długie (bardzo) rękawy :-)
Trochę inwencji w wymalowaniu pyska i zdjęcia z imprezki cudowne :-)

Pacjent psychiatryczny. Tylko nie daj się związać rękawami :-P
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.