Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie lata czyli przejazd tramwajem po Szczecinie
#1
W imieniu swoim zapraszam wszystkich do Szczecina, dokładnie to z 25 na 26 czerwca. Wtedy właśnie odbywa się impreza "Powitanie Lata". Impreza zacznie się wspomnianego 25 czerwca o 22:45 i skończy się o ok. 03:00 w nocy. Podczas imprezy odbędzie się przejazd tramwajem Moderus Alfa po całej sieci tramwajowej w Szczecinie.

Impreza jest bezpłatna.

Więcej informacji tutaj
Odpowiedz

#2
rysiogeniusz, chociaż nie jestem miłośnikiem tramwajów tak, jak miłośnikiem kolei to kusi mnie to! 26 czerwca jest impreza na GOP, nie wiem, na którą się zdecydować.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
mikrobart, polecam wybrać Szczecin. W tym roku nie biorę udziału w tej imprezie (a jeżeli wezmę, to jako obserwator) ale z poprzednich imprez organizowanych przez STMKM uważam, że nic tylko zapisywać się. Pozwolę nawet stwierdzić, że "wszystkie tory prowadzą do Szczecina" ;-)
Odpowiedz

#4
Dotychczas nie miałem okazji brać udziału w żadnej z imprez STMKM, ta będzie moją pierwszą. W dodatku to, na co czekałem – nocka tramwajowa.
Odpowiedz

#5
Mariusz W., w takim razie całkiem możliwe, że się spotkamy.

rysiogeniusz, warto by było, gdybyś się pojawił. Czy dojazd z dworca głównego na miejsce zbiórki jest stosunkowo łatwy?
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#6
mikrobart, możliwe, że wyjadę akurat w ten dzień, aczkolwiek to jeszcze nie pewne.

Co do dojazdu - impreza zaczyna się o 22:45. Jeżeli byś np. był na dworcu o godzinie 22:00 to wtedy prawie każdy tramwaj zjeżdża do zajezdni a co za tym idzie dojechałbyś idelanie w miejsce zbiórki. Jeżeli nie to masz dwa warianty:

Korzystając z komunikacji dziennej (o 22:00 jeszcze kursuje)

Jedziesz autobusem 75 do przystanku Wernyhory gdzie przesiadasz się w 53, którym jedziesz do przystanku "Zajezdnia Pogodno".

Korzystając z komunikacji nocnej

Pieszo przechodzisz ok. 200 m i na przystanku "Wyszyńskiego" wsiadasz w autobus linii 531 skąd wysiadasz na przystanku "Zajezdnia Pogodno"

Dojazd ogólnie w miarę łatwy, myślę że sobie poradzisz (mam nadzieję, że będę mógł napisać poradzimy ;-) )
Odpowiedz

#7
mikrobart: Możemy się razem udać. Mieszkam niedaleko Dworca Głównego, więc też będę się udawał z tamtego rejonu. A jak przyjedziesz wcześniej, to zapraszam na mój kwadrat. W międzyczasie chcę też zajść do sklepu z dobrym piwem Elysium, aby zakupić prowiant na ognisko. Szczegóły podsyłam na PW.

[ Dodano: 2011-06-19, 20:06 ]
rysiogeniusz: nocnym 531 raczej nie dojedzie, bo pierwszy kurs tej linii z Wyszyńskiego odjeżdża o 23:30, czyli już w trakcie imprezy.
Odpowiedz

#8
Cytat:kusi mnie to! 26 czerwca jest impreza na GOP, nie wiem, na którą się zdecydować.

Cytat:mikrobart, polecam wybrać Szczecin. W tym roku nie biorę udziału w tej imprezie (a jeżeli wezmę, to jako obserwator) ale z poprzednich imprez organizowanych przez STMKM uważam, że nic tylko zapisywać się. Pozwolę nawet stwierdzić, że "wszystkie tory prowadzą do Szczecina" ;-)
rysiogeniusz, możesz opisać dokładniej, co ciekawszego jest w tramwajowym Szczecinie od tramwajowego GOP-u?
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#9
Mika, trudno mi ocenić, ponieważ nigdy nie byłem w okolicach GOP-u. Swój poprzedni post pisałem jako osoba, która brała udział w imprezach STMKM oraz jako szczeciński patriota ;-)
Odpowiedz

#10
Rozumiem. Mimo wszystko może czas zwiedzić GOP, a atrakcji jest sporo :-)
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [impreza] Powitanie wiosny z parowozem - 21 marca Lw 3 3 555 22.03.2015, 08:48
Ostatni post: Gordon
  Darmowy przejazd 31WE Kolei Dolnośląskich jolka 5 2 529 27.03.2013, 16:03
Ostatni post: misia
  Bezpłatny przejazd promocyjny ELF-a w Poznaniu Leonardo 35 12 425 23.11.2012, 17:38
Ostatni post: pitagoras23
  Gdańsk: majówka z tramwajem psim 1 3 332 13.05.2012, 11:51
Ostatni post: pepe
  Przejazd Ty2-911 z tow-os-em 25.04.2012 CarnageLink 4 5 185 23.04.2012, 17:05
Ostatni post: CarnageLink

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.