Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: PeKaPPKP Cargo
Kamil, fakt że cargo robi przeglądy złomu we własnym zakresie nie oznacza, że robi go za darmo. Poza tym wyłączenie lokomotywy na przegląd generuje koszty utraconych korzyści. Niestety powszechnie w Cargo myśli się, że kopalnia jest po to, by górnicy mieli pracę.

Kurs pikuje, bo inwestorzy doskonale wiedzą, że za moment Cargo stanie pod ścianą i będzie musiało pozyskiwać tabor, co spowoduje, że z dywidendą na długie, długie lata będzie się można pożegnać. Nie wspominając o tym, że nawet szczury i prezesi wszystkiego z tego okrętu już skaczą Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz
Za tydzień nowy prezes PKP Cargo.

Media huczą o Warsewiczu lub Balczunie...jak sądzicie?
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz
Sądzę że bankster MAOwiecki dalej obsadza spółki skarbu państwa swoimi kumplami.
Odpowiedz
I dobrze, Krzysiu już dość kolei napsuł, niech banksterzy przywrócą normalną działalność tej firmy. Kolejarze niech się zajmą przewozami, nie zarządzaniem. A związkowcy niech kupią sobie skrzynkę wódki i zablokują którąś z linii zaoranych w latach 90.

Nie, na dawnej kolei nie było dobrze dlatego, że kolejarze rządzili tylko dlatego, że nikt się z rachunkiem ekonomicznym nie liczył. Kolej Warszawsko-Wiedeńską i każdą inną na nogi postawili ludzie, którzy potrafili zarządzać, a nie ci, którzy wiedzieli jak działa parowóz.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz
Gdzieś ostatnio ktoś szukał podobnych ogłoszeń, te akurat są z najnowszego Głosu Maszynisty ale jak zawsze powtarzam: najlepiej pytać u źródła osobiście


Załączone pliki Miniatury
       
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz
Kurczę, ja bym zapytał u źródla ale gniazdo w Szczecinie podlega pod Poznan i nic na miejscu pewnie się nie dowiem. Posłałem dzisiaj na maila cv i list motywacyjny, ale podejdę jeszcze do gniazda i coś podpytam. Zbliża się tyle odejść, a przewoźnicy coś nie są chętni do szkolenia nowych.
Odpowiedz
Nie masz iść do siedziby głównej, tylko od razu na sekcje. Cargo teraz szkoli i na licencję i na świadectwo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości