Ocena wątku:
 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thread Contributor: norbis97PHOTOday z POLREGIO - Olsztyn, 15 listopada 2017
#1
Jesteś pasjonatem pociągów Przewozów Regionalnych? Lubisz robić fotki
w wyjątkowych miejscach, z niecodziennej perspektywy? Weź udział w naszym konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody

Obchody Święta Kolejarza na dworcu głównym w Olsztynie to już kolejowa tradycja. Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, corocznie organizują z tej okazji ogólnodostępny festyn. W tym roku świętować będziemy dodatkowo 145-lecie wjazdu pierwszego pociągu do Olsztyna. Z tej okazji Przewozy Regionalne przygotowały konkurs fotograficzny. 

We wtorek, 15 listopada, około 20 osób będzie miało wyjątkową okazję do sfotografowania pociągów Przewozów Regionalnych w niecodziennej scenerii hali napraw w Olsztynie. Zakwalifikowani uczestnicy podczas wydarzenia będą mogli fotografować nowoczesne pociągi Przewozów Regionalnych w nowej malaturze POLREGIO oraz w barwach województwa warmińsko-mazurskiego. Zdjęcia wykonane podczas PHOTOday wezmą udział w konkursie, a ich autorzy otrzymają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Aby wziąć udział w naszym plenerze fotograficznym, należy w oryginalny sposób uzasadnić swoje zgłoszenie oraz dołączyć 5 przykładowych fotografii własnego autorstwa.

Harmonogram PHOTOday:
 1. Dla uczestników PHOTOday przygotujemy pociąg specjalny relacji Olsztyn Główny – Hala Napraw, który 15 listopada br. zawiezie ich na plener fotograficzny. Pociąg specjalny wyruszy z dworca głównego w Olsztynie o godzinie 10:05. Prosimy uczestników o przybycie z 15 minutowym wyprzedzeniem.
 2. PHOTOday potrwa od godziny 10:30 do godziny 12:30.
 3. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy PHOTOday muszą
  w terminie do 20 listopada 2017 r. (do końca dnia) przesłać na adres [email protected] 10 zdjęć wykonanych podczas pleneru fotograficznego w hali napraw w Olsztynie oraz podczas przejazdu pociągu specjalnego. Co najmniej połowa zdjęć powinna przedstawiać pociągi Przewozów Regionalnych w malaturze POLREGIO lub w barwach województwa warmińsko-mazurskiego.
Nagrody w konkursie:
[i]- I miejsce - voucher o wartości 850 zł na weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Warmińskim w Olsztynie, bilet na przejazdy pociągami POLREGIO w obrębie województwa warmińsko-mazurskiego, gadżety firmowe POLREGIO;

- II miejsce - voucher o wartości 600 zł do wykorzystania na zakup akcesoriów fotograficznych
w sklepach sieci FotoJoker;  bilet na przejazdy pociągami POLREGIO
w obrębie województwa warmińsko-mazurskiego, gadżety firmowe POLREGIO;
- III miejsce - voucher o wartości 500 zł do wykorzystania na zakup akcesoriów fotograficznych
w sklepach sieci FotoJoker; bilet na przejazdy pociągami POLREGIO w obrębie województwa warmińsko-mazurskiego, gadżety firmowe POLREGIO;
Ponadto 14 wybranych prac zaprezentujemy na wystawie pokonkursowej w Muzeum Nowoczesności (Tartak Raphaelsohnów) przy ulicy Knosały 3b.
 
Regulamin konkursu znajduję się w załączniku.

https://polregio.pl/media/6182/regulamin-konkursu.pdf

http://polregio.pl/pl/dla-podroznych/inf...biektywie/
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  II Wystawa Makiet i Modeli Kolejowych w Gdańsku 8-10-17 listopada 2013 Salsa 0 1 585 30.10.2013, 17:58
Ostatni post: Salsa
  Święto Kolejarza w Bydgoszczy - 24 listopada 2012 przem710 4 1 831 01.11.2012, 21:20
Ostatni post: Gżągal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości