Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KM] "Słonecznym" nad morze
#76
Kodeks pracy mówi, że pracownikowi podczas dwunastu godzin należy zapewnić dwa razy po 15 min przerwy, więc chyba nie ma wyjścia.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz
#77
Niższe wynagrodzenie maszynistów? Ciekawe. Zresztą jak jest tak źle, to dzisiaj nie będą mieli problemów ze znalezieniem pracy w innym miejscu.
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz
#78
Nietypowo, bo w Gdańsku odbyła się tegoroczna konferencja inaugurująca 14-ty już rok kursowania pociągu Słoneczny Kolei Mazowieckich. W ubiegłym roku w podróż tym pociągiem wybrało się 111 tys. osób.

Szczegóły: Rynek Kolejowy
Odpowiedz
#79
Wink 
No proszę, takie ważne wydarzenie, a mnie tam nie było...  Kiedy i gdzie będzie konferencja na zakończenie 14. roku kursowania pociągu Słoneczny?? Muszę sobie zarezerwować czas i wpisać do kalendarza!
Odpowiedz
#80
15-go lipca (niedziela) wybrałem się Słonecznym do Gdańska. Jechałem z 16-to letnim synem oraz z niedużym psem. Zdecydowaliśmy się wsiąść na Zachodnim. Frekwencja bardzo duża, ale nie wszystkie miejsca były zajęte. Osoby wsiadające na Centralnym maiły szanse na zajęcie miejsca, jednak na pozostałych stacjach był już problem. Jednak nie było tragedii. Przejścia nie były zastawione. Kilka osób siedziało na schodkach lub stało na pomoście. Ogólnie super podróż. Pies jedzie za darmo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości