Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Megafonistki i zapowiedzi pociągów na dworcach
Nie jest źle, ale Warszawskie podobały mi się bardziej mówione jakby nieco wolniej i wyraźniej, a głos jakby bardziej przyjemny.

Natomiast na obu stacjach nie podobały mi się zapowiedzi składów międzynarodowych. Kiedy tekst jest mówiony np po Niemiecku, a nazwy stacji mówione po polsku przez innego lektora brzmi to dziwnie, może innym to nie przeszkadza ale jakoś do mnie to nie przemawia.
Odpowiedz

Dla mnie to masakryczne jest. Jeżeli już jest zapowiadane z automatu BWE to powinni dać tę "kobitkę", która kiedyś po Franku mówiła. Było wyraźnie z dobrym akcentem.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

Pani megafonistka "z czkawką" z Bydgoszczy Głównej musi teraz zapowiadać BGE po angielsku... Poważnie.

Tymczasem poniżej występy belgijskiego automatu EMMA na dworcach w Leuven i Brugii.


Ładniej od naszej Ivony?
Jaro

Odpowiedz

W Bydgoszczy jak czasem przesiaduję to powiem Ci szczerze że nie jest aż tak źle...
Tutaj masz z Inowrocławia Tongue
Odpowiedz

To jakiś nowy dialekt niemieckiego! :-O
Jaro

Odpowiedz

O ja pier... wszy raz słyszę taką porażkę ;-D.

Przecież ten facet pierwszy dzień czyta w języku niemieckim :-), u mnie na zajęciach w liceum pierwszego roku by nie przeszedł z taką wymową przy czytaniu z kartki. No chyba że to jakaś zakamuflowana opcja warszawska z podejściem "Niemcy mnie biją" :lol:

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

sm31-131, problem w tym, że....to kobieta Tongue
Odpowiedz

Ten film co Ty podesłałeś? TO JEST GŁOS KOBIETY?

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

sm31-131, teraz zacząłem wątpić... Ale na żywo brzmi mi jak kobieta. W sumie mało męskich megafonistów w Inie mamy.
Odpowiedz

Jak dla mnie to jest głos faceta. Ale też zwątpiłem po tym jak mi napisałeś że to kobieta :-D.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

Dla mnie najbardziej ciekawą zapowiedzią jest zapowiedź na zachodnim w W-wie w stosunku do kursów opóźnionych solidnie. Kończy się akurat, kiedy precyzyjnie ma być podane, gdzie odebrać rekompensatę za to. :-) Przypadek? Nie sądzę.
Odpowiedz



że tego jeszcze nikt nie zapodał Smile
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zapowiedzi w Giżycku tarmichal123 0 2 671 14.04.2019, 12:41
Ostatni post: tarmichal123
  Zapowiedzi pociągów Tomasz K. 113 44 728 28.12.2018, 01:11
Ostatni post: damian1
  Ochroniarze na dworcach kazio 29 10 885 11.10.2014, 19:56
Ostatni post: marcel_S
  WiFi na dworcach jarząbek019 17 8 487 08.09.2014, 09:17
Ostatni post: norbis97
  Toalety na polskich dworcach ET40 24 10 572 03.07.2014, 08:43
Ostatni post: DamianT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.