Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schematy foteli w wagonach REGIOekspres
Szczerze? Te¿ nie mam pojêcia, to s³owo (w tym znaczeniu) nie ma jakiego¶ sensownego polskiego odpowiednika, mo¿e "Podziêkowania"?
Odpowiedz

Bo w Polsce nie robi się rzeczy zasługujących na Credits, każdy patrzy tylko żeby się nachapać (pyta "ile mogę na tym stracić"), a kto robi inaczej - ten frajer ;-) i stąd niedobór w słowniku.

Ja bym sugerował pół-żartem Szacun, ale obawiam się że to zbyt kontrowersyjne na poważną stronę :-) Uważam że "Podziękowania" brzmią ok, jakimś drobniutkim drukiem.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

Niestety "szacun" odpada. :-P "Podziękowania" są trochę długie, ale jak nie będzie lepszego pomysłu, to mniejszym drukiem upchnę.
Sanity is overrated.
Odpowiedz

Oki, zrobione. Jeszcze raz dziękuję za współpracę i wkład do systemu.
Sanity is overrated.
Odpowiedz

Ale¿ nie ma za co. Polecamy siê na przysz³o¶æ (bo przecie¿ wszyscy liczymy, ¿e kiedy¶ kiedy¶ bêdzie rezerwacja w innych poci±gach, a wtedy bêd± do zrobienia kible, edki, bohuny...).
Odpowiedz

Szczurze, ulituj się :-D Może jeszcze objąć rezerwacją uchylane siedzonka w wagonach z korytarzem bocznym? :-P

Odsyłam do dyskusji o rezerwacji w poc. niższych kategorii :-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

Mia³em na my¶li rezerwowanie miejsc w RE w wagonach innych ni¿ 16x albo w innych poci±gach "specjalnych" (jak te na Opener'a).
Odpowiedz

Kible, edki ani bohuny nie mają numerowanych miejsc, więc raczej nic z tego nie wyjdzie. Numeracja jest w wagonach 16x, A oraz B, i to wszystko już mamy. Na wyposażeniu PR z numerowanymi fotelami jest jeszcze chyba tylko 14we-07 ("pociąg papieski"), z którym spółka nie bardzo ma pomysł co zrobić.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

Akurat wymalować numerki na siedzeniach kiblowych to nie jest duży problem, więc bez paniki Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

Tried & Tested: REGIOekspres, czyli tania kolej w najlepszym wydaniu

Cytat:W czasie dokonywania rezerwacji możemy wybrać dowolne numery miejsc według własnego uznania. Wystarczy w tym celu kliknąć na plan wagonu i dokonać selekcji – dokładnie tak, jak wygląda wybór miejsca w samolocie. Ta funkcja jest tu godna pochwały. Dzięki niej grupa np. 4-5 osób może siedzieć obok siebie. Dla rodzin z dziećmi najlepszym rozwiązaniem wydają się cztery siedzenia skierowane frontem do siebie i przedzielone rozkładanym stolikiem po środku. Takich rozwiązań w jednym z dwóch bezprzedziałowych wagonów jest aż 4.

http://traveladvisor.pl/2011/08/regioek ... ja-opinie/
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

Mo¿emy czuæ siê docenieni :-)
Odpowiedz

psim napisał(a):http://traveladvisor.pl/2...ecenzja-opinie/
Niesssamowite... W tym chyba musiał palce maczać jakiś MiKol Wink
interREGIO - taniej niedasię.
Odpowiedz

Hejka, podobno jest błąd. Na schemacie wagonu 2 kl. z częścią dla rowerów i niepełnosprawnych (typ 161A) są błędnie ponumerowane 2 siedzenia. Chodzi o 54 i 56 przy stoliku, gdy w rzeczywistości są to numery 44 (korytarz) i 46 (okno).

Prosiłbym o poprawkę i podesłanie poprawionego pliku. Z góry dzieki. Smile
Sanity is overrated.
Odpowiedz

Ju¿ zrobione, seba wys³a³ mi wcze¶niej w tej sprawie maila, plik ju¿ do niego poszed³. BTW kto wymy¶la³ numeracjê siedzeñ? Bo nie ma ona kompletnie ¿adnego sensu.
Odpowiedz

Dzięki! Jest już poprawione na serwerze. Smile A o o chodzi z numeracją, to ja nie mam pojęcia.
Sanity is overrated.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.