Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pociągiem do Pątnowa - kto chętny?
#61
Zaproponujmy tak, że można zrobić pociąg specjalny do Pątnowa. No właśnie nie wiadomo. Ale co na to finanse od Przewozów Regionalnych, czy ta firma GKD, czyli Grodziska Kolej Drezynowa, mają coś do powiedzenia, czy pomogą zdofinansować żebyśmy doczekali do chętnej podróży. Ja bym zaproponował może 6, ale nawet 7 szynobusów.
,,Pociąg nicości, wsiąść łatwo, wysiąść już trudniej"
Pozdrowienie od Grzegorza
Odpowiedz

#62
krzychuPKP napisał(a):Witajcie drodzy forumowicze :-)
Otóż coś mnie wzięło, by napisać list do p. Jarosława Woźnego(znaczy jeszcze tego nie zrobiłem), czyli Grodziskiej Kolei Drezynowej z propozycją, by wzięli pod uwagę zorganizować przejazd po D29-388 i do d. aluminium. Oczywiście propozycja to SU45+Bhp(półBipa), lub SU45+Bhp(cała, 4 częściowa, niebieska), ewentualnie SU45+Bh+Bh+Bh+Gbs+Eaos+Res(platforma). Tak, wiem, że zaraz wszyscy mi będą krzanić, że to będzie drogie, ale czemu chcę to zrobić? Jak wiadomo 31 grudnia 2012 Przewozy Regionalne zamykają działalność i już nigdy nie będzie szansy pojechać takim składem(szajsobusa se można wynająć od KW w każdej chwili), a wycieczka by się w końcu przydała, a zarazem można by zaprosić Nowickiego i Wilczewskiego, oraz innych władz i media, dlatego że można byłoby wypromować wakacyjne połączenia do Pątnowa, oraz w przyszłości wyremontować linię, dogadać się z KWB, oraz zrobić stacyjkę w Kleczewie i puścić 6 par szynobusów(+ jeden awaryjny skład wagonowy) do Kleczewa i robić interes Wink Pytanie tylko, czy warto się fatygować o porządną wiadomość, czy raczej nie będziecie chętni wziąć udziału w przejeździe?
Pozdrawiam!
Na początku 2012 roku wychodzi rewizja ostatniej Bhp (4 sekcyjnej na 100%), więc raczej skład niemożliwy do zrealizowania. Wagony towarowe, to totalny bezsens, bo trzeba wynajmować do Cargo, co zwiększa koszta, a wyglądać będzie "średnio atrakcyjnie".
Pytanie o udział w imprezie jest co najmniej bez sensu. Jak będzie już wszystko załatwione, to Kolega będzie mógł ogłaszać informacje o imprezie i pytać o liczbę chętnych, jak będą znane: data, cena, skład, itp.
Z takim podejściem, czyli zaczynaniem "organizacji" od forum już widać, że nic z tego nie wyjdzie. Nasuwa się cytat z Potopu:"Kończ waść, wstydu oszczędź".
Odpowiedz

#63
Jarek Woźny już jakiś cas temu opublikował na PMK plany imprez na rok 2012 GKD, były tam z tego co pamiętam 3-4 imprezy
Odpowiedz

#64
@krzysiuPKP

Jedynie co wchodzi w rachubę to szynobus SA108-002? Kolei Wielkopolskich jeżdżący obecnie na trasie Piła-Krzyż w barwach PR Poznań (lub SA105-001). Nie zapłacimy za niego horrendalnej stawki PLK i a i za obsługę nie powinniśmy zbyt dużo dać. SA132 lub 134 odpadają (za duża stawka za dostęp+ paliwo+ obsługa) ;-)
Odpowiedz

#65
SA108-002 jeździ w Lesznie i wczoraj uczestniczył w wypadku.
Odpowiedz

#66
@kububu

Nie jestem pewien czy 001 czy 002 dlatego podałem z pytajnikiem. Jeśli możesz mi podać które są sprawne, byłbym wdzięczny :-D
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pociąg specjalny do Kretomina + wyścigi drezyn. Jest ktoś chętny? Gżągal 0 1 898 24.09.2012, 22:14
Ostatni post: Gżągal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.