Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kibice piłki nożnej!!!
#31
Tp4 widzę że trudno Cię przekonać. Może spójrz na kiboli z innej strony. My jako środowisko miłośników kolei tępimy tz. "Łowców RP1" dlaczego mamy popierać coś co powoduje że cała grupa MK jest odbierana negatywnie. Może wy jako kibice powinniście również wyrazić temu sprzeciw, a nie szukać wytłumaczenia.

Cytat:Zresztą nie mam o czym gadać jeżeli widzę, że na mecze nie chodzicie i nie jesteście w stanie zobaczyć jak jest...

Jak mam chodzić na mecze i dostać gratis po mordzie, dzięki. Byłem raz, nic na szczęście mi się nie stało bo wyszedłem przed końcem meczu jak się burda zaczęła. Nie będę ryzował drugi raz.

Cytat:20 policyjnych suk to standard - czy to mecz przyjaźni czy 2 znienawidzonych drużyn - tak po prostu jest.

Tak po prostu to sobie nie jadą. Coś jednak powoduje wyjazd tych 20 suk.

Podam tobie jeszcze jeden przykład, idąc osiedlem idealnie widać różne napisy typu "Arka Gdynia" na blokach, gażach itp., zapewne bazgrolą to dziennikarze gazety Wyborczej? Strach pomyśleć co by się stało gdybym ubrał szalik Lechii Gdańsk i próbował przejść przez moje osiedle, cóż emocje gwarantowane.

#32
"Widzew Jude" to pewnie też wyraz kibolskiej miłości bliźniego. To pewnie TVN24 wypisuje?

@ET40 - klubu nie stać na zapewnienie profesjonalnej ochrony spotkania i zapewnić brak burd? Nie ma sprawy, zakazać organizacji imprez i niech się klub zlikwiduje albo znajdzie kasę. Albo niech organizuje imprezy na poligonie (polecam Semipałatyńsk), z dala od zamieszkanych terenów.

#33
Co się stanie policjantowi lub strażnikowi miejskiemu który walnie pałą w łeb takiego kibica? Upomnienie, nagana, tym bardziej jesli ten się poskraży.
Co się stanie gdy będzie sytuacja odwrotna: kibic działał w obronie własnej (też się to słyszało), co najwyżej dostanie kolegium.
Cytat:Jednak po pewnym czasie niebezpieczne stało się wychodzenie ze stadionu wprost na ulicę po skończonym meczu, ponieważ na kibiców żużlowych czekali...kibole lokalnej drużyny piłkarskiej
Dokłanie.
Przypomianm że podczas egzekucji sądowej w KDT w Warszawie kupcy walczyli z ochroniarzami. Walki ze strażą miejską i policją, a także użycie armatki wodnej było sprowokowane przez kibiców lokalnej druzyny którzy widząć narastajace napięcie wszczęli rozróbę, rzucając m.in. butelkami, płytami chodnikowymi, kamieniami w stronę funkcjonariuszy oraz gapiów.
Podczas zamieszek na stadione powinni robić to tak jak jest w USA: otoczyć kibiców, rozpylić gazy i wszystkich aresztować.
Na wschodzie mają lepsze metody i widać skutkują: pała w łeb, wygodny areszt, kulturalne i bezbolesne przesłuchiwanie przez milicję.
Z serii: kulturalni kibice jadą na mecz (pociągiem):
http://www.youtube.com/watch?v=Ar3VlFO9DUU
W 0:45 widać jak delikwenci załatwiają się tam gdzie popadnie. Czy mechanik sam zatrzymał się za stacją? Niee. Ktoś inny zatrzymał skład. W tym wypadku obstawiam na poicję lub kierownika. Kibice przecież nic nie robili.
...

#34
Piłka nożna to dyscyplina ciesząca się największą popularnością, futbol to jeden wielki biznes ogromna kasa. Chłopaki biegają za piłka ale tak naprawdę poświęcają ku temu całe życie na karierę i zdrowie przede wszystkim, więc niema się co dziwić że zarabiają taką kasę (mówię o tym najwyższym poziomie piłki) a kibice to 23 zawodnik bo bez nich nie było by tej kasy piłka była by niczym bez kibica. A kibole to ludzie którzy nie mają nie kiedy pojęcia o piłce i tylko chodzą na mecze po to żeby na ustawki chodzić, i istnieją też kibice którzy są ludźmi i wspierają swoją drużynę dopingiem itd. Po prostu kochają futbol a nie bicie po gębie ;-)

#35
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /862794630

Kulturalne kibicowanie pełną gębą!

Bydło, inaczej tego nie nazwę. Nie wiem, jak można takie zachowania w jakikolwiek sposób usprawiedliwiać.

#36
Wina leży po stronie policji, przecież to oni prowokowali. 8-) Tą bandę głupków z PZPNu wysłałbym na Marsa, albo co lepiej wrzucił w środek takich kiboli, może dostali by po mózgu i co nieco by im się odmieniło.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*

#37
Oczywiście, Lutek, że sprowokowali. Kibice to wszak Stowarzyszenie Siewców Miłości Publicznej i nie potrafią uzewnętrzniać agresji niesprowokowani przez aparat przymusu Smile

Myślę że ten temat został już wyczerpany. Zamykam
przem710



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.