Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze filmy kolejowe 2011
#61
Spóźniłem się na InterRegio do Krakowa, ale na szczęście pojawił się ET22 z pociągiem towarowym i nie wróciłem z pustymi rękoma Smile


#62
Dwa sk³ady z Parady Parowozów 2011, a w³a¶ciwie tu¿ przed jej rozpoczêciem, w Regio jedzie ekipa ze ¦l±ska i mikrobart. Sorry za jako¶æ, ale to by³o krêcone niezbyt dobrej jako¶ci aparatem.

#63
Drodzy przyjaciele i miłośnicy kolei! W związku z tym, że coś się pierdzieli z YouTube musiałem nowe filmy załadować na nową stronę z filmikami. Wszystkie moje prace znajdziecie na: http://www.dailymotion.com/Matey24
Wiem, że to jest utrudnienie, ale nie z mojej winy, po za tym stwierdzam, że DailyMotion jest o wiele bardziej doskonały w odtwarzaniu obrazu i dźwięku. Pozdrawiam wszystkich!

[ Dodano: 2011-09-17, 00:37 ]
Z racji tego, że błąd został zażegnany na YT wrzucam filmiki, jednak z powodu lepszej jakości filmów i dźwięku na DailyMotion prawdopodobnie tam będą "lądowały" szybciej filmy z moich wypraw i nagrań Smile
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/mateusz19pila">www.youtube.com/mateusz19pila</a><!-- w -->

#64
To odemnie coś z ostatniego wypadu:


#65
W podróży - odc. 1
ScottyRail

#66
Ta fotka na początku to jakaś stara chyba jest? Tanich Linii Kolejowych już nie ma. Poza tym muzykę ciężką wybrałeś, ale to rzecz gustu Wink

#67
Tet, szkoda że wyświetlacze jeszcze nie pokazują daty, bo godzina jest ok., zdjęcie zostało zrobione jak i cała kompilacja filmu od 29.07.2011 r. do 30.07.2011r. - a zwieńczenie tej kompilacji filmu miało miejsce 30.10.2011r. Muzykę dobieram według własnego gustu, jednym będzie się to podobać, drugim nie. Jeden da muzykę hip-hopu, drugi techno, a trzeci jeszcze rock lub klasykę.
ScottyRail

#68
Przejazd na trasie Łódź Kaliska - Zgierz na pokładzie TLK 61110 Wrocław - Warszawa



W październiku tego roku, w pierwszy dzień kursowania składów z Warszawy do Wrocławia nową trasą przez Zgierz postanowiłem wybrać się w podróż, aby zobaczyć nieznane mi dotąd stacje. Wyjechałem o godzinie 7.30 z Ostrowa, aby w okolicach 10 dotrzeć do Łodzi, a następnie, aby pół godziny później znaleźć się w Zgierzu.
Film, który macie okazję zobaczyć przedstawia odcinek pomiędzy stacjami Łódź Kaliska a stacją w Zgierzu. Wcześniej już kilkukrotnie odbyłem podróż do Łodzi i na moim kanale (w odpowiedzi do tego filmu) znajduje się podróż na trasie Ostrów Wielkopolski - Łódź.
Serdecznie zapraszam do obejrzenia materiału Smile

#69
Ha, moja okolica! ¦wietny film :-) tylko zrobi³e¶ jeden b³±d - ciekawiej by by³o gdyby¶ nakrêci³ ten film na odwrót, to znaczy do ¯abieñca po prawej, a dalej po lewej. Dziêki temu mo¿na by zobaczyæ pocztowce na Kaliskim, resztki parowozowni, wiêkszo¶æ bocznic na Teofilowie oraz bardzo ³adny budynek dworca w Zgierzu.

#70
Niestety nie znałem terenu i myślałem, że tak będzie dobrze, jednak tak jak mówisz mogłoby być inaczej i znacznie lepiej Smile Być może będę miał jeszcze możliwość przejazdu tą trasą to wtedy zrobię film w odwrotnej kolejności.
Ogólnie dzięki za opinię.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989

#71
W podróży - odc. 2
ScottyRail

#72
Pociąg specjalny KSK Wrocław na linii 288 (Nysa - Brzeg).

Wjazd do Nysy:


Odjazd z Nysy:

#73
Kurcze fajny klimatyczny skład, nie przypuszczałem że zdecydują się na tak długi.

#74
ScottyRail

#75
W podróży - odc. 4
ScottyRail



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Filmy z zabarwieniem kolejowym Mika 28 15 114 20.12.2022, 09:27
Ostatni post: elok123
  Nasze filmy kolejowe 2019 norbis97 16 18 344 07.03.2022, 14:23
Ostatni post: norbis97
  Nasze filmy kolejowe 2020 norbis97 7 4 602 27.10.2020, 12:38
Ostatni post: KolejowyW
  Nasze zdjęcia kolejowe Adams 17 12 473 30.06.2020, 17:25
Ostatni post: givexnine
  Nasze filmy kolejowe 2017 norbis97 4 3 832 31.03.2017, 18:28
Ostatni post: Jaroslaw

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.