Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skaner Uniden UBC69XLT-2
#1
Kilka dni temu zakupiłem na Allegro w.w. skaner. Niestety nie ma do niego dołączonej instrukcji obsługi. Bardzo proszę o porady w sprawie użytkowania, jak ustawić skanowanie? Nie wiem nawet, czy skaner działa (da się go załączyć, ale nie potrafię nic nim złapać).
Odpowiedz

#2
http://www.maycom.pl/files/instrukcje/i ... c69xlt.pdf

Wink

W razie co pytaj.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#3
Instrukcja dobra. Dziękuję. Ustawiłem trochę częstotliwości i załączyłem skanowanie, ale nic nie znalazłem. Czy jest jakaś częstotliwość nadawana ciągle, którą można wszędzie słuchać (np. pogoda), żebym mógł sprawdzić, czy skaner działa?
Odpowiedz

#4
Nie ma takiej opcji. Jak nie gadają to skaner nie zatrzyma się na danej częstotliwości. Musisz próbować.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#5
A jakie częstotliwości można słuchać w domu, bo kolejowe odpadają (za daleko i nic nie łapie)?
Odpowiedz

#6
Policja? Straż? Nie wiem gdzie mieszkasz i w jakim położeniu jesteś :]
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#7
Jak masz blisko do jakiego¶ wiêkszego lotniska (ok. 50km) to spróbuj na lotniczych, tam zawsze co¶ gadaj±. Mo¿e nie bez przerwy, ale jak pos³uchasz przez godzinê to na pewno co¶ kto¶ powie.
Odpowiedz

#8
Obleśny Szczur napisał(a):Jak masz blisko do jakiegoś większego lotniska (ok. 50km) to spróbuj na lotniczych, tam zawsze coś gadają. Może nie bez przerwy, ale jak posłuchasz przez godzinę to na pewno coś ktoś powie.

Jakim cudem zwykły skaner bez dodatkowej anteny ma ściągać pasma z 50 km? Tongue
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#9
Ja w £odzi s³yszê czasem £ask. O propagacji s³ysza³?
Odpowiedz

#10
Ano, ale nie do tego stopnia, że skaner ściąga fale z takiej odległości :]
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#11
Czasem siê co¶ us³yszy, nie jest to super jako¶æ, raczej be³kot, ale z nas³uchu z bli¿szej odleg³o¶ci wiem, ¿e to £ask. Lotnictwo (tym bardziej wojskowe) ma jednak trochê lepsze nadajniki ni¿ kolej. Bo je¶li chodzi o kolej to mam problem nawet z Kalisk± (a to tylko 1,5km).
Odpowiedz

#12
W pobliżu mam ewentualnie lotnisko w Pyrzowicach. :-) Ale udało mi się złapac na kolejowych nie wiem skąd:"Przestawimy te beczki z 2 na 4" i sygnał się urwał.
Odpowiedz

#13
No, czyli masz już częstotliwość. Zapisz sobie ją Wink
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Skaner do nasluchiwania WojakGRYF 3 3 368 24.08.2020, 18:01
Ostatni post: EU06-66
  Jaki skaner radiowy wybrać do nasłuchu kolei? 123p456 8 5 032 15.05.2019, 12:45
Ostatni post: 123p456

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.