Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowa szkoła policealna
#46
Dziękujemy za rekomendację, czekamy na nowych słuchaczy i pytania Smile

Pozdrawiam.
Odpowiedz

#47
Kiedy na Waszej stronie pokaże się wreszcie plan zajęć dla kierunku technik transportu kolejowego? Ludzie muszą już sobie noclegi załatwiać, a my nawet nie wiemy, kiedy odbędą się pierwsze zajęcia...
Odpowiedz

#48
Ano byłoby dobrze abyście plan zamieścili ;-)
NYNUŚ:)

"Kolej to nie praca - To służba ponad własne interesy. Kolejarz nie pracuje na kolei - Kolejarz jej służy od narodzin aż do śmierci" - Kazimierz Opaliński
Odpowiedz

#49
Plan został już zamieszczony na stronie głównej naszej strony.

PozdrawiamSmile
Odpowiedz

#50
Do kiedy można składać dokumenty? Bo ja dopiero mogę pod koniec sierpnia przywieźć.
NYNUŚ:)

"Kolej to nie praca - To służba ponad własne interesy. Kolejarz nie pracuje na kolei - Kolejarz jej służy od narodzin aż do śmierci" - Kazimierz Opaliński
Odpowiedz

#51
Im szybciej tym lepiejSmile
Odpowiedz

#52
Zapytam z czystej ciekawości, jak to jest z przerwami? Macie jakiś stołówkę czy trzeba wyjść na miasto aby coś zjeść.
Odpowiedz

#53
Stołówka jest na miejscu. W pobliżu szkoły również znajdują się punkty żywnościowe Smile
Odpowiedz

#54
Dziękuję, że pojawił się plan zjazdów. A kiedy pojawi się plan zajęć na poszczególne dni?
Odpowiedz

#55
Plan na poszczególne dni ustalony będzie na radzie która odbędzie się 4 dni przed inauguracją.
Odpowiedz

#56
Istnieje dość duże prawdopodobieństwo że oprócz kierunku Technik elektroenergetyk transportu szynowego (ten kierunek rusza na 100%), ruszy również kierunek Technik Transportu Kolejowego... brakuje nam kilku osób, dlatego zachęcam do polecania naszej szkoły oraz do jak najszybszej wizyty w naszym biurze, ze świadectwem ukończenia szkoły średniej oraz zdjęciami Smile

Pozdrawiam.
Odpowiedz

#57
Przy składaniu papierów do szkoły deklarowałem chęć nauki na kierunku Technik Transportu Kolejowego. Czy jeśli zmieniłem zdanie i chciałbym rozpocząć naukę na kierunku Technik Elektroenergetyk Transportu Szynowego muszę u Państwa w sekretariacie wypełniać na nowo jakieś papierkowe sprawy czy po prostu na pierwszym zjeździe mam od razu udać się tam, gdzie odbywają się zajęcia z tego drugiego kierunku?
Odpowiedz

#58
Proszę zadzwonić 22 620 67 50.
Odpowiedz

#59
Czy ktoś się orientuje jak z naborem 2012? I do uczących się ; jak wrażenia ?Smile
Odpowiedz

#60
Ponawiam pytanie. Czy nikt z forumowiczów nie uczęszcza do tej szkoły? ;-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koszt zostania maszynistą od A do Z oraz szkoła średnia odpowiednia na to stanowisko Gruchu 16 6 137 23.04.2020, 20:45
Ostatni post: UNITA1975
  Szkoła Kolejowa a zawód Maszynisty 2020 Mikolek 8 4 107 09.04.2020, 15:06
Ostatni post: rustsaltz
Lightbulb Praca w kolei, jaka szkoła ? DonioX 14 12 301 24.02.2019, 17:44
Ostatni post: Gilbert
  Licencja maszynisty - Śląsk jaka szkoła? Mateusz5061 9 4 618 07.01.2019, 22:07
Ostatni post: rustsaltz
  Jaka szkoła zaoczna kolejowa na Śląsku? Mateusz5061 1 2 275 04.01.2019, 20:51
Ostatni post: 4est

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.