Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowa szkoła policealna
#1
Kolejowej Szkoła Policealna dla Dorosłych w Warszawie kształci w zawodach gwarantujących absolwentom atrakcyjne zatrudnienie w szeregu Spółkach należących do grupy kapitałowej PKP. Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Kolejowych im. inż. S.Wysockiego d.Kolejówka przy ul. Szczęśliwickiej 56. Kształcimy na podbudowie szkoły średniej w zawodach:

• technik automatyk sterowania ruchem kolejowym
• technik dróg i mostów kolejowych
• technik elektroenergetyk transportu szynowego
• technik elektryk
• technik logistyk
• technik spedytor
• technik transportu kolejowego

Ucz sie z nami!

wiecej informacji na stronie <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.wce.pl">www.wce.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz

#2
Pomagacie w znalezieniu pracy po waszej szkole?
Odpowiedz

#3
PLK współpracuje z tą szkołą więc spoko wodza o ile praca jest bo jak na razie cisza na stronie.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#4
Jak uczycie tak jak piszecie po polsku to ja podziękuję.
Odpowiedz

#5
Lutek napisał(a):PLK współpracuje z tą szkołą
Tak bez tej szkoły nie byłoby PLK-i !
Odpowiedz

#6
Jest tutaj ktoś, kto uczęszczał lub w dalszym ciągu uczęszcza do tej szkoły? Zastanawiam się nad wyborem policealnej kolejówki od września, tyle, że najpierw wolałbym poznać opinie na jej temat.
Odpowiedz

#7
Kursowałbyś do Warszawy?
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#8
Z tego co piszą na swojej stronie, to zjazd jest raz w miesiącu w weekend. Co więc stoi na przeszkodzie?
Odpowiedz

#9
No w sumie nic, ale jak jest zjazd raz w miesiącu to nie sądzę żeby jakość świadczonych usług edukacyjnych była na dobrym poziomie.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#10
I właśnie to mnie martwi, dlatego chciałbym zaczerpnąć opinii osób, które miały z tą szkołą jakąś styczność.
Odpowiedz

#11
Raczej może to wyglądać tak, jak najwięcej materiału ogólnego w jeden dzień, reszty szczegółów ucz się sam.
Odpowiedz

#12
To jest szkoła uzupełniająca wiec oni teoretycznie przedmiotów ogólnych (chemia, biologia, historia) nie uczą. Chyba, że jest jakaś klasa pogimnazjalna.
Natomiast ja mam pytanie. Skoro jest tam zjazd raz w miesiącu to jaki profil mi polecacie po ukończonym technikum elektrycznym? Czy ma to jakieś znaczenie gdzie potem będę pracował? No i oczywiście czy uczęszczając do tej szkoły mam zniżkę kolejową? :-D
Łowcy Rp1 team fan.
Odpowiedz

#13
Nie ma zniżek.
Cytat:Czy ma to jakieś znaczenie gdzie potem będę pracował?
Teoretycznie tak.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#14
W zeszłym roku było forsowane, że na maszynistę trza się wybrać na technik elektroenergetyk transportu szynowego. ;-)
Nawet się wybierałem do tej szkoły, ale że mi się zdrowie spsuło i prowadzić takowych pojazdów legalnie bym nie mógł, to odpuściłem... :-(
Twoja krew - Darem życia! => <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.krwiodawcy.info">www.krwiodawcy.info</a><!-- w -->
Danyeru na YT => <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/user/TheDanyeru">www.youtube.com/user/TheDanyeru</a><!-- w -->
Odpowiedz

#15
puma2091 napisał(a):To jest szkoła uzupełniająca wiec oni teoretycznie przedmiotów ogólnych (chemia, biologia, historia) nie uczą. Chyba, że jest jakaś klasa pogimnazjalna.
Natomiast ja mam pytanie. Skoro jest tam zjazd raz w miesiącu to jaki profil mi polecacie po ukończonym technikum elektrycznym? Czy ma to jakieś znaczenie gdzie potem będę pracował? No i oczywiście czy uczęszczając do tej szkoły mam zniżkę kolejową? :-D

To zależy przy czym chcesz dokładnie pracować, co najbardziej cię interesuje? Lepiej uczyć się tego co naprawdę jest dla ciebie ciekawe, by później wykonywać swój zawód z przyjemnością. Nic na siłę.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koszt zostania maszynistą od A do Z oraz szkoła średnia odpowiednia na to stanowisko Gruchu 16 6 137 23.04.2020, 20:45
Ostatni post: UNITA1975
  Szkoła Kolejowa a zawód Maszynisty 2020 Mikolek 8 4 107 09.04.2020, 15:06
Ostatni post: rustsaltz
Lightbulb Praca w kolei, jaka szkoła ? DonioX 14 12 301 24.02.2019, 17:44
Ostatni post: Gilbert
  Licencja maszynisty - Śląsk jaka szkoła? Mateusz5061 9 4 618 07.01.2019, 22:07
Ostatni post: rustsaltz
  Jaka szkoła zaoczna kolejowa na Śląsku? Mateusz5061 1 2 275 04.01.2019, 20:51
Ostatni post: 4est

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.