Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akceptacja zdjęć.
#1
Witam, mam dziś 2 pytania dotyczące Ilostanu, mianowicie.

1. Ile trwa akceptacja zdjęć? Czekam już 2 dni ze swoim zdjęciem, a po zakładce "Moje fotografie" mogę stwierdzić, że nie zostało jeszcze ani zaakceptowane, ani odrzucone.

2. Ile maksymalnie może ważyć zdjęcie? wyczytałem, iż zdjęcie może ważyć maksymalnie 1200kb, a mi się udało wstawić do fazy oczekiwania na zaakceptowanie dopiero gdy zdjęcie miało poniżej 200kb.

Ze swojej strony zaś proponowałbym napisanie w fazie dodawania zdjęć jaki w rzeczywistości jest ich limit.


Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za odpowiedź!

O.K. L
Odpowiedz

#2
Witaj

Generalnie w IPT zdjęcia pojawiały się na zasadzie "autoakceptacji" czyli innymi mówiąc same po dodaniu się pojawiały. Jednakże od pewnego czasu prowadzimy sukcesywną selekcje wśród zdjęć mającą na celu podniesieniu poziomu całego serwisu.Oczywiście fotografie mogą być usuwane,bez informowania użytkowników. Preferowane fotografie przez IPT powinny składać głównie z portretu samej lokomotywy (są wyjątki od tej reguły np. na szlaku,ale muszą przedstawiać sytuacje godną zainteresowania ).

W przypadku rozmiaru zdjęć to powinny być w rozmiarze : 1200 x 800 pikseli,wagi natomiast już nie pamiętam,ale niebawem pojawi regulamin,który wszystko objaśni co i jak.

Pozdrawiam.
Odpowiedz

#3
Dziękuje za pomoc, udało mi się wrzucić zdjęcia lecz nie rozumiem trochę usuwania lub nie zatwierdzania zdjęć bez informowania oraz powodu, użytkownik który chcę podzielić się fotkami pociągów nie ma pojęcia czemu są złe, co w nich nie pasuje co przez cały czas utrzymuje go w niepewności. Ja jak narazie mam dużo zdjęć i chciałbym je wstawić, spełniam wszystkie wymogi wstawienia zdjęć lecz spośród kilkunastu które wrzuciłem tylko jedno zostało zaakceptowanie, oczywiście reszta niezaakceptowana z nie wiadomych przyczyn. Z tego co zauważyłem jest miejsce na "Komentarz Moderatora" lecz on również jest pusty...

Co do auto akceptacji to chciałbym jeszcze zapytać jak ją uzyskać.

Pozdrawiam.
Odpowiedz

#4
EDIT 27.12.2022

Problem rozwiązany, napisałem na PW i dostałem wszystkie informacje wraz z auto akceptacją.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kopię zdjęć na ilostanie o co chodzi? Mi-kol Mistrz 2 62 24.03.2024, 15:04
Ostatni post: Mi-kol Mistrz
  Regulamin galerii zdjęć IPT Kamil Sikora 2 53 817 24.06.2023, 20:17
Ostatni post: Lisek1
  nie mogę dodać zdjęć patryk w pociagu 0 1 425 07.08.2022, 17:25
Ostatni post: patryk w pociagu
Photo Zasady i porady - kadrowanie oraz obróbka zdjęć KUBUTECH911 0 2 637 11.11.2020, 18:59
Ostatni post: KUBUTECH911
  Edycja zdjęć Czapajew 0 2 683 06.09.2020, 19:09
Ostatni post: Czapajew

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.