Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przejazd po nieczynnych śląskich liniach wynajętym pociągiem
#46
Ode mnie na 98% będą przynajmniej 3 osoby.
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#47
Ja jeszcze nie wiem czy pojadę, ale w Katowicach Piotrowicach podczas przejazdu na ostatnim odcinku się pojawię Wink
Odpowiedz

#48
Póki co to wstrzymałbym się do ogłaszania tych informacji na różnego rodzaju innych forach. Nie wiadomo jak na sprawę popatrzą w PR, PLK, nie znamy konkretnego terminu, więc może poczekajmy. Kwestia paru dni nie robi chyba sporej różnicy, a tak będzie konkretny termin podany ~ 2 miesiące przed imprezą więc każdy będzie mógł się dostosować :-D
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#49
Masz rację , dlatego na razie podaliśmy suche info a szczegóły poda się dopiero jak będzie załatwione z PR i PLK.
NYNUŚ:)

"Kolej to nie praca - To służba ponad własne interesy. Kolejarz nie pracuje na kolei - Kolejarz jej służy od narodzin aż do śmierci" - Kazimierz Opaliński
Odpowiedz

#50
Ciekawy plan ale czy w te 12 godzin da się to wszystko objechać? Pewnie nie bo będzie trzeba przepuszczać pociągi planowe, do tego zmiany kierunków, fototopy itp...

Oczywiście piszę się na to, tyle by zakończyło się to w Katowicach tak by zdąrzyć na TLK o 20:25, a idealnie było by ok.19.

Płatność wcześniej czy zaliczka na konto a reszta na miejscu?
Odpowiedz

#51
Bartek, myślę że więcej szczegółów będzie znanych w przyszły poniedziałek (18.04.) po rozmowie panem Gardoniem, dyrektorem ŚZPR.
Odpowiedz

#52
Wpadniemy z wizytą do Pani Rogowskiej ;-)

//edit by Obleśny Szczur
Jedna emotikonka w zupełności wystarczy.
NYNUŚ:)

"Kolej to nie praca - To służba ponad własne interesy. Kolejarz nie pracuje na kolei - Kolejarz jej służy od narodzin aż do śmierci" - Kazimierz Opaliński
Odpowiedz

#53
Teraz to ona w KŚ urzęduje Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#54
Nie mój drogi. Po zmianie prezesa KŚ Pani Rogowska wróciła do PR na stanowisko z-cy dyrektora a p. Barbara Bielawska poszła do Centrali PR do Warszawy.Smile
NYNUŚ:)

"Kolej to nie praca - To służba ponad własne interesy. Kolejarz nie pracuje na kolei - Kolejarz jej służy od narodzin aż do śmierci" - Kazimierz Opaliński
Odpowiedz

#55
Chyba czas zacząć w tym układzie znowu pisać skargi Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#56
Warto próbować ;-) ;-) ;-) ;-)
NYNUŚ:)

"Kolej to nie praca - To służba ponad własne interesy. Kolejarz nie pracuje na kolei - Kolejarz jej służy od narodzin aż do śmierci" - Kazimierz Opaliński
Odpowiedz

#57
A jakiś przejazd promocyjny będzie? Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#58
Są już jakieś ustalenia, rozmowy przyniosły jakiś skutek?
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#59
Co prawda nie byłem u dyr. Gardonia na spotkaniu, ale mam kontakt z osobami które tam były i z tego co wiem to wstępna rozmowa zakończyła się sukcesem. Być może jeszcze w tym tygodniu będzie znana ostateczna decyzja, oraz koszt imprezy. Jak wszystko zostanie dograne, to napewno te informacje pojawią się na forum.
Odpowiedz

#60
Adams napisał(a):Być może jeszcze w tym tygodniu będzie znana ostateczna decyzja, oraz koszt imprezy.
Tak, to wtedy łatwiej będzie ocenić sukces wstępnej rozmowy.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Piknik kolejowo-drezynowy w Racławicach Śląskich. fred77 0 2 560 25.05.2014, 19:38
Ostatni post: fred77
  [impreza] Parowozem po liniach piaskowych semaforek 2 2 870 14.09.2013, 17:03
Ostatni post: Kolejoman
  Piknik kolejowy w Racławicach Śląskich 29-30.06.2013 kalli5 7 4 496 06.07.2013, 15:28
Ostatni post: Olo4271
  Darmowy przejazd 31WE Kolei Dolnośląskich jolka 5 2 474 27.03.2013, 16:03
Ostatni post: misia
  Bezpłatny przejazd promocyjny ELF-a w Poznaniu Leonardo 35 12 187 23.11.2012, 17:38
Ostatni post: pitagoras23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.